ZombiRock

ZombiRock

1.7
Editör Puanı: 4/5
4

6 Kullanıcı: 4.1/5

4.1
Ekran Görüntüsü 1
Ekran Görüntüsü 2
Ekran Görüntüsü 3

Ücretsiz Online Aksiyon Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Uzun zamandır ülkemizde merakla beklenen ZombiRock adında yayın hayatına başlayan Brawl Busters online aksiyon oyunu Joy Game aracılığı ile online oyun severlerin beğenisine sunuldu. Artık online oyunlar stres atmak için var, ZombiRock bunun öncüsü olarak online oyun severleri 2012 yılının en iyi online aksiyon oyunuyla tanıştırıyor.

Online oyunlarda bir uğraş emek yerine eğlence isteyen oyun severlerin kesinlikle denemesini tavsiye ettiğimiz ZombiRock, saf aksiyonun yanında online oyun severlere büyük bir eğlence vaat ediyor. Günün bütün stresini zombi kovalayıp avlamakla atmak isteyen herkesi ZombiRock’a davet ediyoruz. Yılın en iyi ücretsiz online aksiyon oyunu sizlerle. Başarılı bir PvP sistemine sahip olan ZombiRock zombi avlamanın dışında başka şeyler arayan oyunculara keyifli anlar yaşatacak. Muhteşem grafikleri ve atmosferi ile ZombiRock’a bayılacaksınız.

Oyunda karakter olarak seçebileceğiniz 5 farklı sınıf bulunuyor;

  • Gitarcı: Müziğimin elektriğini hisset! Elinde ki elektro şok yayan özel gitarı ile zombileri doğduklarına yada öldüklerini pişman edin…! Hızlı ve kıvrak olan Gitarcı tam bir Rock yıldızı…
  • Boksör: Seni cehennemin dibine kadar takip ederim…! Bu iddialı sözlerin sahibi demir yumruklu Boksörümüzün. Oldukça hızlı koşabilen Boksör demir gibi sert yumruklarıyla zombileri nakavt edecek.
  • Beyzbolcu: Ondan kaçabilirsin ama saklanamazsın… Güzel ve çekici bir bayan olarak karşımıza çıkan Beyzbolcu elinde ki beyzbol sopası ile zombilere zor anlar yaşatacak. Hızlı ve kıvrak olduğu kadar güzelde…
  • İtfaiyeci: Çok mu sıcak oldu? Merak etmeyin itfaiyeci burada, elinde ki buz tabancası ile zombileri donduruyor ve yok ediyor. Sıcaktan bunalan zombilere itfaiyeci ile sürprizler yapın…
  • Forvet: Sakın yoluma çıkmaya kalkışma…! Forvet asla affetmiyor önüne çıkan ne olursa olsun durmaksızın ezip geçiyor. İri cüssesi ile düşmanlarına fiziksel olarak üstünlük sağlayan Forvet güçlü ve bir o kadarda hızlı…

Oyunun hikayesine göz atacak olursak; Büyük bir araştırma tesisinde görev yapan Jessie Glave yıllar önce kuantum araştırmalarından sorumluydu ve kendisi çarpıcı bir iddiayı ortaya atarak bilim dünyasını ikiye böldü. Önemli bir teori hakkında yeni şeyler keşfeden Glave’e göre evrenimizin oluşması iki farklı evrenin çarpışması sonucunda meydana gelmiştir.

Bu olaydan sonra oluşan enerji evrenimizde bulunan her bir atomun içerisine hapsolmuştur. Açığa çıkamayan bu enerji her zaman insanoğlunun ilerisinde durmuştur. Ve hep kapalı kutu olarak kalan bu maddeyi doktor Glave çıkarıp Kor maddesi ile ayrıştırmıştır ve ortaya yep yeni bir element çıkartmıştır. Kariyerinin en büyük sıçramasını bununla yapan Dr Glave’e birçok ödül layik görüldü ödül yağmuruna tutulan Glave’in aslında yaptığı şey iyi şeyler doğuracak gibi değildi.

Hiç bir şey beklendiği gitmedi ve Kor maddesi insanlarda ters etki yaptı. Kor maddesine maruz kalan insanlar bu maddeden kötü etkilenerek birer zombiye dönüştü. Artık heryer zombilerle çevrilmişti, zombiler kalan insanlarında varlığını fazlasıyla tehdit ediyordu ve buna dur diyecek birileri gerekiyordu. Kor avcıları emir ve görüşlerinize hazır komutanım! Kor’un etkilerine doğuştan bağışıklı olan bir grup insanın oluşturduğu bu takım ile dünyayı tamamen ele geçirmeye çalışan bu zombilere karşı insanlığın tek umudu onlar. Karantina bölgelerinde kendilerini eğiten Kor avcılarının görevi masum insanları korumak ve zombileri yok etmek, kora karşı kullanabilecekleri özel güçleri ve silahları bulunuyor.

Sende Kor avcılarının arasına katılıp bu ücretsiz online aksiyonun bir parçası olmak için hemen oyuna kolayca üye olup oynamaya başlayabilirsin.

Not: ZombiRock oyunu piyasadan çekilmiştir.

ZombiRock için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
5 / 41,188
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Joygame

Popülerleri

  1. ZombiRock
    ZombiRockÜcretsiz Online Aksiyon Oyunu