World of Warships

World of Warships

0.4.0.3 (Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
World of Warships
World of Warships
World of Warships
World of Warships
World of Warships

Savaş Oyunu

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Okyanuslar üzerinde savaş filonuz ile fırtına gibi eseceğiniz aksiyon dolu bir savaş oyunu.

World of Warships, geliştirdiği savaş oyunları ile her zaman ön planda olan Wargaming'in bir diğer ve en yeni savaş oyunu. Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz savaş oyunlarından bir tanesi olan World of Warships için bilgisayarınızda 19.5 GB boş yer olması gerekiyor. Ücretsiz olmasına rağmen son derece gelişmiş görsel ve oyun kalitesine sahip olduğunu söyleyebilirim. Gerçi oyun ücretsiz olmasına rağmen oyun içerisinde satın alma opsiyonları sunuluyor.

Tarih boyunca savaşlarda kullanılan ve simgeleşen nostaljik savaş gemileri ve uçaklarını filonuza dahil ederek okyanuslar üzerinde savaşlar yapacağınız oyunun oynanışı oldukça heyecanlı.

Büyük boyuttaki savaş gemileri filonuzu kurarak onlaro komuta edeceğiniz oyunda filonuzu kalabalıklaştırmak kadar filonuzda bulunan savaş gemileri ve uçaklarının parçalarının güçlendirilmesi de önem taşıyor. Bu nedenle parça geliştirmelerine gereken önemi vermeniz gerekiyor.

Dört farklı türdeki gemi, geliştirmeler ve bir çok harita bulunan oyunda kendi stratejilerinizi geliştirerek savaşlardan galip gelmeye çalışmanız gerekiyor. Yapacağınız her savaş kaybetseniz bile sizin için bir deneyim oluyor ve bir sonraki yapacağınız savaşlarda kullanmak üzere yeni bilgiler ediniyorsunuz.

Kısaca adrenaline doymanızı sağlayacak oyunun başından kalkamayabiliyorsunuz. Bu nedenle oynamaya başlamadan önce diğer işlerinizi bitirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Diğer oyuncular ile savaşırken harita üzerindeki taktiksel detaylara önem vererek bunları avantaja çevirebileceğinizi unutmayın. Böylelikle bir çok savaşda rakiplerinize üstünlük sağlayarak savaşlardan galip ayrılabilirsiniz.

İndir butonuna tıkladığınızda gideceğiniz sayfa üzerinde bir hesap oluşturarak daha sonrasında karşınıza gelecek olan indirme seçeneği ile oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

World of Warships için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
67 / 6,187
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Wargaming

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftPopüler Sandbox ve Strateji Oyunu
 2. Minecraft
  MinecraftWindows 10 için Popüler Strateji Oyunu
 3. Age of Empires II: The Conquerors Expansion
  Age of Empires II: The Conquerors ExpansionPopüler ve Sevilen Strateji Oyunu
 4. Age of Empires II: The Age of Kings
 5. Plants vs. Zombies
  Plants vs. ZombiesBitkilerle Zombi Öldürme Oyunu