World of Warcraft

World of Warcraft

4.0.0 (Mac)
Editör Puanı: 5/5
5
World of Warcraft
World of Warcraft
World of Warcraft

Mac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

World of Warcraft sadece bir oyun değil, bir çok oyuncu için farklı bir dünyadır. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanmakta olan büyük bir online rol yapma oyunu olarak tanımlayabiliyor olsakta, oyunu oynayanlar çok daha fazlası olduğunu biliyorlar.

1994 yılında "Warcraft: Orcs & Humans" adlı gerçek zamanlı strateji ve macera oyunuyla başlayan Warcraft hikayesi yıllar geçtikçe kendini daha çok kitleye sevdirdi ve bilgisayar oyuncuları için vazgeçilmez bir hal alarak, efsaneleşti. Aradan geçen onca yıldan sonra çevrimiçi rol yapma oyunu olarak sevenlerinin karşısına çıkan World of Warcraft milyonlarca insana yeni bir dünya sunarak, oyuncuları adeta kendisine bağlamayı başardı.

Oyunu oynayabilmek için istemci dosyasını indirip kurulumu yaptıktan sonra Battle.net üzerinden kendinize ait olan bir hesap açmanız ve hesabınıza giriş yaparak oyunu, ek paketlerini ve aylık aktivasyonunuzu satın almanız gerekmektedir. Bu şekilde World of Warcraft'ın gizemli ve büyülü dünyasının bir parçası olabilirsiniz.

World of Warcraft'ın devasa oyun dünyasında Dun Morogh'un karla kaplı yamaçlarından, Strangleton Vale ormanlarına veya Tanaris çöllerine kadar bir çok olağan üstü manzarayla karşılaşacaksınız. Doğal atmosferler, sesler ve mükemmel fon müzikleriyle zenginleştirilmiştir. World of Warcraft tam oyun istemcisini bilgisayarınıza indirip çalıştırarak, oyunun tam versiyonunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

World of Warcraft için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 2,542
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Blizzard

Aksiyon Popülerleri

 1. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 2. Red Crucible 2
  Red Crucible 2Mac İçin Online FPS Oyunu
 3. World of Tanks Blitz
  World of Tanks BlitzMac için Online Tank Savaşı Oyunu
 4. Diablo 3
  Diablo 3Mac için Diablo 3 Kurulum Programı
 5. Paca Pong
  Paca PongPacman, Pong ve Space Invaders Karması Arcade Oyun