Wolfteam

Wolfteam

Editör Puanı: 4.5/5
4.5

110 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
Wolfteam
Wolfteam
Wolfteam
Wolfteam
Wolfteam
Wolfteam
Wolfteam

Online FPS Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 1 yıl önce

Wolfteam, İnsanlar ve Kurtlar Arasında Geçen Amansız Bir Mücadeleye Bizleri Davet Ediyor!

Türkiye'de online FPS denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi olan Wolfteam, insanlar ile kurtlar veya başka bir deyişle kurt adamlar arasında geçen kıyasıya mücadeleyi konu alıyor. Oyuncuların kayıt olduktan sonra tamamen ücretsiz olarak bilgisayarlarına indirerek oynamaya başlayabilecekleri oyun, 2009 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünde farklı oynanış yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve bu sayede piyasada kendine büyük bir yer edinmişti.

WolfTeam Ateş ve Barut adıyla hala ülkemizde en çok oynanmakta olan oyunların arasında yer alan WolfTeam, aynı zamanda sahip olduğu Türkçe dil desteğiyle de Türk oyuncularının gönlünü fethetmiş gibi görünüyor. Her yaştan oyuncunun severek oynadığı oyunda aksiyon bir an bile düşmüyor ve özelliği sayesinde oyuncuların bir an bile olsun bilgisayarları başından ayrılmalarına olanak tanımıyor.

İstanbul'un en ünlü semtlerinden bir tanesi olan Taksim'in sanallaştırılmış haritasına da yer verilen Wolfteam'de, yine Türk oyuncuların beğenisini kazanmak için hazırlanmış Yiğit Demir adında özel bir Türk karakter de yer alıyor.

İnsanlar ile kurtların mücadelesini konu alan oyunda oynayabileceğiniz farklı birçok karakter yer alıyor ve bu karakterlerin aralarına sürekli yenileri eklenmeye devam ediyor. Oyun içerisinde insan olarak oynadığınız karakterinizi istediğiniz zaman bir kurda veya başka bir deyişle kurt adama dönüştürme şansına sahipsiniz. Her karakterin hem insan hem de kurt adam halindeyken kendine özgü özellikleri olduğu gibi, karakter sınıflarının da kendilerine özgü ve farklılık gösteren özellikleri oyunda yer almaktadır.

Wolfteam Oyununda Yer Alan Karakterler:

Wolfteam Yiğit Demir

1. Jenerasyon Karakterleri:

 • Adriana Tenorio
 • Angela Mao
 • Christopher Smith
 • Pedro Gomes
 • Yavuz Sultan Selim

2. Jenerasyon Karakterleri:

 • Marien Arnault
 • Reinhard Schneider
 • Lin Meiling
 • Hamadah Bin Shabah

3. Jenerasyon Karakterleri:

 • Tomita Yasuko
 • Yiğit Demir
 • Illude Vaganova Ivanov
 • Geremi Song

4. Jenerasyon Karakterleri:

 • Sarah Linda
 • Alexsandro Del Riccardo
 • Kate Blume
 • Matt Baker
 • Simon Bolivar

Şu an farklı 4 jenerasyondan 18 farklı karakterin yer aldığı WolfTeam, yapılan etkinlikler ve yenilikler sayesinde sürekli olarak oyuncu kitlesini genişletmeye devam etiği gibi sahip olduğu oyuncu kitlesini de elinde tutmayı başarıyor.

Oyun içerisinde insan olarak oynarken sahip olduğunuz farklı silahlar ve cephanelerle karşınızda savaşan kurtlara karşı üstünlük kurabileceğiniz gibi fiziksel olarak kurtlara göre daha zayıf olmanız nedeniyle de aniden bir kurtla karşı karşıya gelmeniz durumunda oldukça zor anlar yaşayabilirsiniz. Bunun tam tersine kurda dönüştüğünüz zamanlarda da daha hızlı koşma, duvarlara tırmanma, daha güçlü olma gibi avantajlarınız olsa da sizden oldukça uzak bir mesafede yer alan insan formundaki keskin nişancılar canınızı baya sıkabilir.

WolfTeam Rütbe Sistemi:

wolfteam rütbe sistemi

Sahip olduğu rütbe sistemi sayesinde de savaşlar sırasında yetenek olarak birbirine yakın oyuncuları birbiriyle eşleştiren oyun algoritması hem oyuncuların daha keyifli bir şekilde oyunu oynamalarına hem de rütbe atlayabilmeleri için daha çok motive olmalarına olanak sağlıyor. Gönüllü askerlikten başlayarak generalliğe kadar uzanan rütbe sistemi içerisinde her sınıfında kendi içerisinde farklı rütbeler bulunuyor. Toplamda 70'e yakın rütbenin yer aldığı oyunda en üst sıralarda yer almak için çok fazla savaşa girmeniz ve rakiplerinizi her seferinde alt etmeniz gerekiyor dersek yeridir.

WolfTeam Oyun Modları:

Oyun içerisinde yer alan karakterler ve rütbe sistemi dışında dikkat çeken en güzel özelliklerden bir tanesi de oyun içerisinde yer alan toplam 14 adet farklı oynanış modu. Kurt Akını modu, işgal modu, ölüm oyunu modu, kurt avı modu, bıçak modu, bu modlardan sadece birkaçı. Sıradan FPS oyunlarının aksine her oyuncunun ilgisini çekebilecek bir oyun modunun yer aldığı WolfTeam, bu sayede de birçok rakibini geride bırakmayı başarıyor.

wolfteam taksim

Tüm bunların dışında birçok farklı haritanın yer aldığı oyunda, oyuncular insan karakterleriyle oynarken kullanabilecekleri farklı birçok silaha ve cephaneye de sahipler. Oyun içerisinde yer alan görevleri tamamlayarak farklı silahlara ve cephanelere ulaşabilecekleri gibi oyun içi satın alma sistemi sayesinde de oyunculara oldukça serbest bir oynanış ve çeşitlilik sunuyor.

Sonuç olarak WolfTeam, çevrimiçi ortamda diğer oyunculara karşı mücadele vermeyi seven tüm FPS tutkunlarının denemesi gereken oyunlardan bir tanesi ve kendi sınıfının en iyisi!

WolfTeam Tanıtım Videosu:

 • Eyesonblue
  5
  - Wolfteam için Eyesonblue dedi ki;

  Oyuna taş atanlara kanmayın, acayip keyifli oluyor arkadaşlarla atınca. Özellikle oyunlara girdiğiniz ekibiniz varsa kaçırmayın, böyle keyif başa FPS'de yok. ekibin yoksa da oyunda tanıştıgım bi sürü kardeşim oldu, siz de eminim bulursunuz. Ülkenin her yerinden adam var oyunda.
  Kötü yoruma kanmayın. indirip kendiniz bakın.

  Artı Yönleri: Çok fazla oyuncusu var Eksi Yönleri: Dedikleri gibi kötü değil, çok değişmiş, düzgün olmuş.
 • Emre Yekin
  4
  - Wolfteam için Emre Yekin dedi ki;

  Wolfteam'i eskiden arkadaşlarla oynardık çok severek... geçen gün hatırlattı arkadaş, ekipçe tekrar başladık.
  Bazı şeyler vardır, bırakamazsın, ara verirsin ya. öyle bişi. Hrrr :)

  Artı Yönleri: Seviyoruz abi Eksi Yönleri: Silah skinleri artmalı
 • eski wolfteamciyusuf
  1
  - Wolfteam için eski wolfteamciyusuf dedi ki;

  arkadaşlar zula yükleyin o en azından daha az hileli hatta hile bile yapamıyorsun ve csgodan alınmış ve değiştirilmiş yerler var yani 0 türkçe ve türk yapımı zulayı öneriyom wolfteamde kahpe-i matem yani katrei matemde denilen çeteler var ve çocukları döverek aynı isimdeki klana yani az önce bahsettiğim kahpe matemi internete yazın çıkar ve bir çocuk wolfteamın gerçek hikayesi diye video çekmiş onu izleyin.

  Artı Yönleri: kahpei matem ve bağımlılık Eksi Yönleri: türk oyunu olmaması.
 • aIM sOYADIM
  5
  - Wolfteam için aIM sOYADIM dedi ki;

  Hile Dolu Oyun Eşitlik Olmuyor Bizde Açalım O Zaman :)

  Artı Yönleri: hİLECİYİM aRTIK bENDE Eksi Yönleri: HİLEEEE
 • ibrahim ali
  4
  - Wolfteam için ibrahim ali dedi ki;

  arkadaşlar ben indiremedim nasıl indirdiniz

Wolfteam için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,046 / 1,039,355
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Joygame

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 4. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu