Unturned

Unturned

Editör Puanı: 4.5/5
4.5

11 Kullanıcı: 5/5

5
Unturned
Unturned
Unturned
Unturned
Unturned
Unturned
Unturned
Unturned
Unturned

Ücretsiz Online Zombi Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 3 yıl önce

Unturned açık dünya yapısına sahip olan ve hayatta kalma yeteneklerinizi test edebileceğiniz MMO türünde bir online zombi oyunudur.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu başarılı oyunda farklı oyunlardaki güzel özellikler oyunculara bir arada sunuluyor. Oyun görsel olarak ve açık dünya yapısı bakımından Minecraft, hayatta kalma öğeleri bakımından DayZ ile Rust gibi yapımlardaki güzel özellikleri birleştiriyor. Unturned'de zombi istilası karşısında hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Temel olarak yapmamız gereken şey ise öncelikle kendinize güvenli bir konaklama alanı inşa etmek. Bundan sonra ise hayatta kalmanızı sağlayacak gıda ve malzemeleri toplamaya çıkıyorsunuz.

Unturned'de bina inşa ederken tıpkı Minecraft'taki gibi küp şeklindeki tuğlaları kullanıyorsunuz. Kendi kalenizi inşa ettikten sonra etrafına zombilerden korunmak için çeşitli tuzaklar ve karmaşık elektronik sistemler kurabiliyorsunuz. Unturned'da hayatta kalmak için etraftan ağaç kesebilir, kayaları parçalayabilir, kendi ekinlerinizi yetiştirebilir ve hayvanları avlayabilirsiniz. Oyunun açık dünyasında keşfedilmeyi bekleyen birçok gizemli bölge ve yağmalanacak birçok eşya bulunuyor.

Unturned'de oyuncular eşkiyalık da yapabilmekteler. Oyunun PvP sunucularına katıldığınızda diğer oyuncularla savaşabiliyor ve ekipmanlarını yağmalayabiliyorsunuz. Eğer eşkiyalık sizin hoşunuza gitmiyorsa PvE sunucularında diğer oyuncularla savaşmadan birlikte oynayabilir, klanlar oluşturabilirsiniz.

200 MB gibi oldukça küçük bir dosya boyutuna sahip olan oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Unturned için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
821 / 139,521
İşletim Sistemi:
Windows
Üretici:
Nelson Sexton

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu
 3. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 4. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu
 5. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu