UNO Friends

UNO Friends

(Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
UNO Friends
UNO Friends
UNO Friends

Windows 8 için Popüler Uno Kart Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

UNO & Friends, dünyanın en sevilen kart oyunu Uno’yu Windows 8’in modern arayüzü üzerinden oynamanız için geliştirilmiş ücretsiz bir oyundur. Öğrenmesi kolay, bırakması zor olan Uno oyununu arkadaşlarınızla, ailenizle ve milyonlarca kişiyle oynayabilirsiniz.

Uno, en az iki kişi ile oynanan bir kart oyunudur. Oyunda sarı, mavi, yeşil ve kırmızı renkten oluşan 108 adet kart bulunmaktadır. Her renk kartta 0’dan 9’a kadar rakamlar bulunur ve bu kartların yanında herhangi bir rengi olmayan 8 kart bulunur. Oyunun temel amacı ise eldeki kartları herkesten önce bitirmektir.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan UNO’nun Windows 8 sürümünde çoklu oyuncu modu da bulunmaktadır. İster 3G isterseniz WiFi bağlantınız üzerinden oyunlara katılabildiğiniz gibi kendi oyununuzu oluşturup arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Haftalık düzenlenen yarışlara katılarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Kart becerilerinizi kullanarak en iyiler panosuna isminizi yazdırabilir, haftanın ve tüm zamanların en iyi oyuncularını takip edebilirsiniz.

Farklı deste tasarımları, arka plan görselleri ve özel efektler gibi kişiselleştirme seçenekleri de sunan kart oyununda kazanmak için stratejinizi iyi belirlemelisiniz.

UNO Friends için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce ispanyolca italyanca Türkçe Fransızca Almanca Çince Japonca Rusça
Geçen Hafta / Toplam:
16 / 4,166
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1
Üretici:
Gameloft

Kart Popülerleri

 1. Batak İhaleli
  Batak İhaleliİhaleli Batak Oyunu
 2. Batak
  BatakBatak Oyunu
 3. 123 Free Solitaire
 4. Windows 7 Games For Windows 10
  Windows 7 Games For Windows 10Windows 7 Oyunlarını Windows 8 ve Windows 10'da Oynama Programı
 5. Pişti
  PiştiKart Oyunu