Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division

Demo
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Tom Clancy’s The Division
Tom Clancy’s The Division
Tom Clancy’s The Division
Tom Clancy’s The Division
Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division güzel grafikleri ve aksiyon dolu bir oynanışı birleştiriyor

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 1 yıl önce

Tom Clancy’s The Division 2016'nın en heyecanla beklenen oyunları arasında yer alan bir aksiyon oyunu.

Alışılagelmişten farklı bir post apokaliptik senaryoya sahip olan Tom Clancy’s The Division'da karşımıza zombiler veya nükleer bir felaket çıkmıyor. Amerika'da geçen oyunumuzun hikayesi ve insanların youğn bir şekilde alışveriş yaptığı bir tatil dönemi öncesinde başlıyor. Gizlice kullanılan bir biyolojik silah aracılığıyla yayılan bir virüs para gibi etkenlerle hızlı bir şekilde yayılıyor ve temel hizmetler birer birer çöküyor. İnsanların yiyecek ve su gibi kaynaklara erişiminin de mümkün olmadığı bu ortamda hayatta kalabilmek günlük bir mücadeleye dönüşüyor. İşte biz de bu ortamda virüsün ortaya çıkış nedenini araltıran bir hükümet ajanı olarak görev alıyoruz ve "The Division" ekibimizle New York'ta ölümcül bir maceraya atılıyoruz.

Tom Clancy’s The Division TPS - üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon oyunu. Açık dünya tabanlı bir yapıya sahip olan Tom Clancy’s The Division, RPG elementleriyle zenginleştirliyor. Uzun bir hikaye sunan oyun boyunca özel ekipmanlar ve silahları yağmalayabiliyor, karakterimizi geliştirebiliyoruz. Ayrıca oyunun çok oyunculu sisteminde diğer oyuncularla özel eşyaların ve kaynakların hakimiyeti için savaşabileceğiz.Oyunda hafiften Gears of War'ı andıran bir siper sistemi olduğu söylenebilir. Oyun boyunca yüksek teknoloji ürünü araç ve ekipmanlara erişebiliyoruz.

Tom Clancy’s The Division yüksek grafik kalitesiyle dikkat çekmekte. Karakter modellemeleri yüksek detaylı çevre tasarımlarıyla birleşiyor. Tom Clancy’s The Division içerisinde keşfedilmeyi bekleyen karantina alanları, özel silah ve ekipman seçenekleri oyunculara zengin bir içerik sunmakta.

Tom Clancy’s The Division için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
66 / 2,685
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1
Üretici:
Ubisoft

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 4. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu
 5. Grand Theft Auto: San Andreas
  Grand Theft Auto: San AndreasWindows 8.1 için GTA Oyunu