Toca Kitchen 2

Toca Kitchen 2

(Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2

Windows 8 için Çocuklara Özel Oyun

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Çocuğunuzun Yaratıcılığını Kullanabileceğini Harika Bir Oyun

Toca Kitchen 2, ödüllü oyun stüdyosu Toca Boca’nın çocukları için hazırlamış olduğu bir beceri oyunu ve mobilin yanında Windows 8 platformunda da indirilmeye sunulmuş oldukça popüler bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni teknolojilere meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için gönül rahatlığıyla indirip yükleyebileceğiniz bir oyun olan Toca Kitchen 2, çocuklar için özel olarak hazırlanmış ve yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri eğlenceli bir oynanış sunuyor. Mutfağa girip ortalığın dağılacağını, kirleneceğini düşünmeden üç karakterden dilediğinizin karnını doyurmaya çalıştığınız oyun tamamen eğlence amaçlı diğer bir deyişle çocuklar için olduğundan puan kazanma üzerine kurulu değil, hiçbir kural da bulunmuyor. Oyundaki tek amacınız birbirinden sevimli karakterlerin açlığını dindirmek.

Beş farklı mutfak aleti ile buz dolabınızdaki malzemeleri birleştirerek leziz menüler ortaya çıkarmak gereken oyunda gerek menüleri hazırlarma aşamasında gerekse de yemek esnası ve sonrasında karakterler ilginç tepkiler verebiliyor. Sandviç hazırlarken ketçapı fazla sıkırsanız veya salatanızı hazırlarken limonu fazla kaçırırsanız karakterimiz beğenmeyebiliyor. Fazla pişmiş bir yemeği üflemeden yememeleri, fazla yeme sonrası geğirme gibi iğrenç sesler çıkartmaları da unutulmamış.

Hem tablet üzerinde hem de bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen Toca Kitchen 2’nin oynanışı ise oldukça basit. Malzemeleri tabağa almak, pişirmek için sürükle bırak yöntemini kullanıyorsunuz ve rastgele yerleştirebiliyorsunuz. Tabii ki çocuk oyununda daha zor olması beklenemezdi ancak çocuk oyunu olarak geçen ve zor oynanışa sahip fazla sayıda oyun olduğunu düşünürsek Toca Kitchen bu yönden de bir adım önde.

Toca Kitchen 2’nin oynanış haricinde en beğendiğim yanı hiçbir yerde reklam içermemesi ve uygulama içi satın alım sunmaması oldu. Küçük yaşta çocuğunuz veya kardeşiniz varsa bu oyunu kesinlikle indirmelisiniz.

Toca Kitchen 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
48 / 5,403
İşletim Sistemi:
Win8/Win10/Win8.1
Üretici:
Toca Boca

Çocuk Popülerleri

 1. Pepee İle İlk Oyunum
  Pepee İle İlk OyunumWindows 8 için Pepee Oyunu
 2. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu
 3. Hayatım Çiftlik
  Hayatım ÇiftlikEğlenceli Çiftlik Oyunu
 4. 2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi
  2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi2013 İçin Seçtiğimiz En İyi Ücretsiz Flash Oyunlar
 5. Bedava Flash Oyun Paketi
  Bedava Flash Oyun Paketi2012 İçin Seçtiğimiz En Güzel Flash Oyunlar