TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)

TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)

Editör Puanı: 5/5
5

18 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)
TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo)
Özgür Çınardalı Son güncelleme 10 yıl önce

TMNT Demo:

Sinemalarda geçtiğimiz hafta gösterime giren Ninja Kaplumbağalar filmi box officete gerçekten çok başarılı bir hafta sonu geçirdi. Ubisoft firması tarafından filmin oyunu yapıldı. 3 Boyutlu bu oyunun demo versiyonunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Oyunda genç Ninja Kaplumbağaların kontrolünü elinize alıyorsunuz. Gerçekten hem çizgi film zamanlarındaki hemde filmde gördüklerinizi artık sizde uyguluyabiliceksiniz. Kahramanların en sevdiğiniz komboları özellikleri hepsini oyunda yapabiliceksiniz. Bu yeni TMNT oyunu CGI filmindeki aynı karanlık, tehlikeli çevre ve maceraperest temaları kullanıyor. New York City sokaklarında suçlulara ve yabancılara karışı Kaplumbağlar tek başlarına veya ailece deneyim kazanarak gelişicek ve tertemiz bir dünya yaratma amacında ninja disiplinini ve birliğini koruyucak.

Raphael, Donatello ve Michelangelo, Leonardonun liderliğinde ve sadakatli baba figürü olan Splinter ustanın öğretileri doğrultusunta ninja turtles her sokak köşesinde kötülüğe karşı savaşını vericek.

Oyunda gerçekten çok akrobatik olan ve çok fazla combo seçeneğine sahip genç ninja kaplumbağalarla oynarken kamera açısı sizi çok mutlu edicek. Güçlü dövüş sahneleri ve hareketleriyle tatmin olucağınıza inanıyoruz.

Demo versiyonunun özelliği sizlere hem oyun hakkında bilgi veriyor hemde dövüş konusunda nasıl şeylerle karşılaşıcağınıza dair örnekler sunuyor. Oyunu almadan önce mutlaka oynamalısınız ve ne kadar başarılı olucağınız demo esnasında bile belli oluyor. New York City sokaklarında kötülükle olan savaşımızda en güzel dövüş comboları yapmak artık bizim elimizde.

Sistem Gereksinimleri:

1.5GHz CPU minumum işlemci
512 MB RAM
300 MB boş hard disk alanı
64MB DirectX 9-uyumlu ekran kartı (pixel shader 1.1 ile birlikte)

TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo) için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo) crack, TMNT: Ninja Kaplumbağalar (Demo) serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
37 / 123,182
İşletim Sistemi:
WinXP

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 4. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu