Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2

(Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

3 Kullanıcı: 5/5

5
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2

Windows 8.1 için Konuşan Kedi Tom 2 Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Sevimli kedi Tom, büyüdü ve artık daha hareketli.

Talking Tom Cat 2 diğer adıyla Konuşan Kedi Tom 2 oyunu, evde evcil hayvan beslemek için başınızın etini yiyen çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için tablet ve bilgisayarınıza indirip beğenisine sunabileceğiniz en iyi oyun diyebilirim. Küçük yaştaki çocuklar için hazırlandığından reklam içermeyen rengarenk - ilgi çekici arayüz ile gelen oyunda büyümüş olarak karşımıza çıkan Tom ile oyunlar oynamaya devam ediyoruz.

Tüm platformlarda en çok ilgi gören çocuk oyunlarından Talking Tom (Konuşan Kedi Tom) oyununda sahiplendiğimiz sevimli yavru kedi Tom, yeni oyunda büyümüş olarak karşımıza çıkıyor. Her zamankinden daha hareketli bir şekilde karşımıza çıkan Tom ile yine birbirinden eğlenceli oyunlar oynuyoruz.

Başını okşama, gıdıklama, dürtme, elinden oyuncağını alma, kızdırma, hatta kese kağıdı patlatarak korkutma gibi Tom’un gülüp kıldıran mimiklerini görebildiğimiz ve reflekslerini test edebildiğimiz oyunlar oynayabiliyoruz. Tom ile doğrudan etkileşime geçmenin yanında muzur arkadaşını da devreye sokarak torba patlatma, yastık savaşı yapma, osutturma gibi sadece sevimli bir kedide gülünç duran oyunlara katılabiliyoruz.

Dediklerimizi harfiyen anlayabilen ve kendi ses tonuyla tekrarlayarak bizi bizden alan kedi Tom’u kişiselleştirme şansına da sahibiz. Ona yeni aksesuarlar satın alabiliyor, yeni kıyafetlerle bambaşka biri olmasını sağlayabiliyoruz.

Oyundaki Facebook ve YouTube seçenekleri ise Tom ile geçirdiğimiz eğlenceli vakti ölümsüzleştirmemize izin veriyor. Tom’un videosunu çekip YouTube atabiliyor veya Facebook’ta paylaşabiliyoruz.

Tom’un en sevimli halini gösteren mini oyunlar da içeren Talking Tom Cat 2 (Konuşan Kedi Tom 2) oyunu Windows platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Talking Tom Cat 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
67 / 27,044
İşletim Sistemi:
Win10/Win8.1
Üretici:
Outfit7

Çocuk Popülerleri

 1. Pepee İle İlk Oyunum
  Pepee İle İlk OyunumWindows 8 için Pepee Oyunu
 2. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu
 3. Hayatım Çiftlik
  Hayatım ÇiftlikEğlenceli Çiftlik Oyunu
 4. 2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi
  2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi2013 İçin Seçtiğimiz En İyi Ücretsiz Flash Oyunlar
 5. Bedava Flash Oyun Paketi
  Bedava Flash Oyun Paketi2012 İçin Seçtiğimiz En Güzel Flash Oyunlar