Talking Ben the Dog

Talking Ben the Dog

(Windows)
Editör Puanı: 4/5
4
Talking Ben the Dog
Talking Ben the Dog
Talking Ben the Dog
Talking Ben the Dog
Talking Ben the Dog

Windows 8.1 için Konuşan Ben Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Ben'le oyunlar oynayarak keyfini yerine getirmelisiniz.

Talking Ben the Dog Türkçe adıyla Konuşan Köpek Ben oyunu, çocuğunuz veyahut küçük kardeşinizin beğenisine rahatlıkla sunabileceğiniz Windows 8.1 oyunlarından biri. Çocuklara özel hazırlandığından hem oynanış basit ve eğlenceli, hem de reklamlarla dolup taşmayan oyunda vakti zamanında kimya ile uğraşmış şimdi de bunalımda ne yaptığını bilmeyen bir köpekle dostluk kurmaya çalışıyoruz. Amacımız Ben ile oyunlar oynayarak onun dünyasına giriş yapmak ve mutlu olmasını sağlamak.

Konuşan Kedi Tom, Ginger, Angela oyunlarından sonra karşımıza çıkan Köpek Ben oyunu da hem tablet hem de bilgisayarda oynanabiliyor ve ücretsiz olarak geliyor.

Çocuklar için yaratılmış oyunda mevcut yaşamını yeme, içme, okuma üzerine kurmuş emekli bir kimya profesörü olan köpeğin yanına yaklaşmaya çalışıyoruz. Halinden sonra derece memnun olan köpeğimizle farklı yollarla iletişim kurmaya çalışıyoruz. Ancak öncelikle gazetesinden başını kaldırtmamız gerekiyor. Bu tabii ki kolay değil. Oyunlarımıza karşılık vermesini sağlamak için oldukça rahatsız etmemiz gerekiyor. Patilerini gıdıklama, dürtme, telefonda rahatsız etme ve daha nice hareketler yapmamız dikkatini çekiyor olsa da Ben’in asıl ilgisini laboratuvar çekiyor. Ben’i çalıştığı laboratuvara götürerek orada eski günleri hatırlatabiliyoruz. Hatta deney küplerini karıştırarak ona ufak oyunlar oynamamız bile mümkün.

Ben’le oyunlar oynamanın haricinde karnını doyurma şansına da sahibiz. Sevimli köpeğimizin yiyip içebileceği çok sayıda besin var. Ben’in yemek yerken veya birşeyler içerken verdiği tepkiler bir harika ve bu anları videoya çekip arkadaşlarımızla da paylaşabiliyoruz.

Konuşan Kedi Tom, Ginger, Angela, Papağan Pierre oyunları gibi çocuklar için eğlenceli oynanış sunan Köpek Ben oyununu teknolojiye meraklı çocuğu ve kardeşi olan herkese öneririm.

Talking Ben the Dog için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
8 / 2,459
İşletim Sistemi:
Win10/Win8.1
Üretici:
Outfit7

Çocuk Popülerleri

 1. Pepee İle İlk Oyunum
  Pepee İle İlk OyunumWindows 8 için Pepee Oyunu
 2. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu
 3. Hayatım Çiftlik
  Hayatım ÇiftlikEğlenceli Çiftlik Oyunu
 4. 2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi
  2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi2013 İçin Seçtiğimiz En İyi Ücretsiz Flash Oyunlar
 5. Bedava Flash Oyun Paketi
  Bedava Flash Oyun Paketi2012 İçin Seçtiğimiz En Güzel Flash Oyunlar