Star Wars: Assault Team

Star Wars: Assault Team

1.0.0.105 (Windows)
Editör Puanı: 4/5
4
Star Wars: Assault Team
Star Wars: Assault Team
Star Wars: Assault Team
Star Wars: Assault Team
Star Wars: Assault Team

Star Wars Temalı Kart Oyunu

Emircan Erdoğan Son güncelleme 3 yıl önce

Star Wars: Assault Team, Windows 8 bilgisayarlar için geliştirilmiş ücretsiz bir kart oyunudur. Siz de Star Wars evreninin etkileyici atmosferine farklı bir açıdan tanık olmak istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Bu oyunda elimize ışın kılıcı alıp düşman askerleriyle amansız bir mücadeleye girmiyoruz. Eğer aradığınız aksiyonsa, başka bir oyuna yönelmelisiniz.

Bu oyunda elimizde bir dizi kart mevcut ve rakiplerimizi bu kartlar ile yenmeye çalışıyoruz. Star Wars evreninde yer alan tüm karakterler oyuna aynı şekilde yansıtılmış. Luke Skywalker'dan Boba Fett'e, Han Solo'dan Tusken Raiders gibi yan karakterlere kadar geniş bir kart skalasına sahip olan oyunda gelişmiş grafiklere yer verilmiş. Kart oyunu olması sebebiyle grafiklerin boşverilmemiş olması iyi bir özellik.

Oyunda savaştıkça elinizdeki karakterlerin güçleri artıyor ve rakiplere karşı üstünlük elde ediyoruz. Elbette bu özellikleri zamanında kullanmak gerekiyor. Elinizdeki desteleri dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor ve en seçkin karakterleri dahil edebiliyorsunuz.

Vakit geçirmek için ideal bir oyun olan Star Wars: Assault Team, özellikle strateji meraklılarına hitap ediyor. Başta belirttiğim gibi aksiyon bazlı bir oyun arıyorsanız, bu oyun size göre değil.

Star Wars: Assault Team için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 2,254
İşletim Sistemi:
Win8
Üretici:
LucasArts

Kart Popülerleri

 1. Batak İhaleli
  Batak İhaleliİhaleli Batak Oyunu
 2. Batak
  BatakBatak Oyunu
 3. 123 Free Solitaire
 4. Windows 7 Games For Windows 10
  Windows 7 Games For Windows 10Windows 7 Oyunlarını Windows 8 ve Windows 10'da Oynama Programı
 5. Pişti
  PiştiKart Oyunu