Smeet

Smeet

Editör Puanı: 4/5
4

4 Kullanıcı: 4.2/5

4.2
Smeet
Smeet
Smeet

Online Yaşam Simülasyonu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Tamamen ücretsiz ve hiçbir üyelik işlemine ihtiyaç duymadan Facebook hesabınız aracılığı ile giriş yapıp oynamaya başlayabileceğiniz Smeet’i aynı zamanda indirmenize veya kurmanıza gerek yok. Kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden oynamaya başlayabileceğiniz Smeet Türkçe ve üç boyutlu grafiklere sahip bir tarayıcı oyunu olarak dikkat çekiyor.

Son günlerin en popüler sosyal oyun olan Smeet bir zamanların efsane yapımı Sanalika’yı çoktan gölgesinde bıraktı gibi. Türkiye’de dağıtımını Mynet’in üstlendiği oyunun yapımcılığını Smeet Communications gerçekleştiriyor. Smeet nedir ? sorusuna verilebilecek en kısa ve net cevap olarak “Smeet sanal bir yaşam – hayat oyunu” Oyunun bünyesinde herhangi bir saat yok, Smeet’te dakika var ve her bir dakikanın etkinlik alanında önemli bir rolü bulunuyor.

Tamamen sosyal bir mecra olarak adlandırabileceğimiz Smeet’in dünyasında eğlencenin ortaya çıkarttığı her şey bizlere serbest. Oyun içindeki arkadaşlarınıza webcam açarak birbirinizi daha yakından tanıyın. Yada bir partinin tam ortasına girip çılgınca dans edebilir arkadaşlarınızla ve edindiğiniz yeni arkadaşlarınızla doyasıya keyifli vakitler geçirin.

Smeet için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
63 / 77,098
İşletim Sistemi:
Win7/Vista

Web Oyunları Popülerleri

 1. Smeet
  SmeetOnline Yaşam Simülasyonu
 2. Goodgame Big Farm
  Goodgame Big FarmOnline Çiftlik Simülasyonu
 3. Farmville 2
  Farmville 2Online Üç Boyutlu Çiftlik Oyunu
 4. İkariam
  İkariamOnline Strateji Oyunu
 5. Legend Online
  Legend OnlineOnline Rol Yapma Oyunu