Sihirli Yapbozlar

Sihirli Yapbozlar

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Sihirli Yapbozlar
Sihirli Yapbozlar
Sihirli Yapbozlar

Windows 8 için Yapboz Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

Sihirli Yapbozlar (Magic Jigsaw Puzzles) yapboz seven oyuncular için hazırlanmış gündelik sıkıntılarınızı unutturacak ve boş vakitlerinizi keyifli hale getirmenize yardımcı olacak bir yapboz koleksiyonudur. Sürekli güncellenen özgün yapboz oyununda renkli resimler, yeni fırsatlar ve keyifli müzik ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

5000’in üzerinde güzel ve yüksek tanımlı yapboz, sürekli güncellenen resim galerisi ve her gün yeni bir ücretsiz yapboz içeriği ile dikkat çeken Sihirli Yapbozlar oyunu, hem yeni başlayan hem de yapboz ustalarına hitap eden 4 farklı zorluk seviyesi ve usta yapbozcular için düşünülmüş dönüşlü mod seçeneği içeriyor. Aynı anda birden fazla yapboz üzerinde çalışabilir, tamamlama yüzdesini takip edebilirsiniz. Tamamladığınız yapbozları fotoğraf albümünüze aktarabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Türkçe olarak ta oynayabileceğiniz yapboz oyununda kendi bulmacalarınızı da hazırlayabiliyorsunuz. İster galerinizden aldığınız bir resmi, isterseniz de kamera ile çektiğiniz bir resmi bulmacaya dönüştürebilirsiniz. Günün yapbozu üzerinde çalışmaya başlayabilir veya kategoriler (mimari, doğa, hayvanlar, kelebekler, şehirler, kumsallar ve nicesi) bölümünden istediğiniz bir puzzle’ı seçebilirsiniz. Her puzzle için farklı zorluk seviyesi mevcut. Acemi puzzle’ı 35 parçadan, Gelişmiş puzzle’ı 70 parçadan, Profesyonel puzzle’ı 140 parçadan, Ana puzzle’ı 280 parçadan oluşuyor.

Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Sihirli Yapbozlar, kafa yorucu etkinliklerin gerçek hayranları için hazırlanmış sürekli güncellenen yapboz koleksiyonu içeren harika bir oyun.

Sihirli Yapbozlar için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe Almanca ispanyolca italyanca Çince Fransızca Rusça Japonca Portekizce
Geçen Hafta / Toplam:
27 / 10,925
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1
Üretici:
XIMAD

Puzzle Popülerleri

 1. Papers, Please
  Papers, PleaseBulmaca Oyunu
 2. Zuma Deluxe
  Zuma DeluxeZuma Oyunu
 3. Balon Patlatma Oyunu
  Balon Patlatma OyunuBalon Patlatma Oyunu
 4. Candy Crush Saga
  Candy Crush SagaWindows 10 için Popüler Bulmaca Oyunu
 5. Candy Crush Soda Saga
  Candy Crush Soda SagaWindows 10 için Candy Crush Soda Saga Oyunu