Paca Pong

Paca Pong

(Mac)
Editör Puanı: 4/5
4
Paca Pong
Paca Pong

Pacman, Pong ve Space Invaders Karması Arcade Oyun

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 yıl önce

Dostlarınızla Karşılıklı Olarak Eğlenceli Vakit Geçirin

Paca Pong son zamanlarda karşılaştığım ilginç indie arcade oyunlar arasında yer alıyor. Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz oyun, Pacman, Pong ve Space Invaders'ın oldukça ilginç ve eğlenceli bir şekilde harmanlanması sayesinde oluşturulmuş ve multiplayer desteğine sahip olması sayesinde oynarken dostlarınızla birlikte oldukça keyif alabileceğinizi düşünüyorum.

Oyunun grafikleri bir indie oyun olmasına rağmen oldukça net ve ilgi çekici şekilde hazırlanmışlar. Ses öğelerinin yerli kullanımı, 1080p 60 fps görüntü desteği, gamepad ile de oynanabilmesi gibi bazı güzel detaylar ise görselliğin oturaklı olmasına destek oluyor.

Oyunda temel olarak yapmamız gereken şey, Pong sopalarımızdan Pacman'imizi labirente göndermek ve bu esnada bir yandan noktaları yemeye çalışırken, diğer yandan düşmanımızın üzerine Space Invaders düşmanlarını salmak ve aynısını düşmanımız yaptığında Pong sopamızla Pacman'i yakalamaya çalışmak.

Sözlü olarak bahsedildiğinde elbette aklınızda bazı soru işaretleri oluşacaktır ancak oyun esnasında işlerin bu kadar zor olmadığını ve oyunun oldukça rahat bir şekilde oynanabildiğini de belirtmem gerekiyor. Hızlı bir şekilde oynanabilmesi sayesinde kısa aralara sahip olanlar boş vakitlerinde kafalarını dağıtacak imkanlara da yine Paca Pong ile erişebilirler.

Yeni ve eğlenceli bir arcade oyun arayanların geçmişin üç başarılı oyununu bir arayan getiren Paca Pong'a göz atmaları gerektiğini düşünüyorum.

Paca Pong için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
508
İşletim Sistemi:
Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9
Üretici:
kingPenguin

Aksiyon Popülerleri

 1. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 2. Red Crucible 2
  Red Crucible 2Mac İçin Online FPS Oyunu
 3. World of Tanks Blitz
  World of Tanks BlitzMac için Online Tank Savaşı Oyunu
 4. World of Warcraft
  World of WarcraftMac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi
 5. Deer Drive
  Deer DriveGeyik Avcılığı Oyunu