War Of Titans

War Of Titans

Editör Puanı: 3.5/5
3.5

Ücretsiz Online Gladyatör Oyunu

Sezer Yılmaz Son güncelleme 5 yıl önce

Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan War of Titans sizi gladyatörlerin ölümüne çarpıştığı Roma’ya götürüyor. Tarayıcı tabanlı olan War Of Titans bir Bigpoint yapımı. Oyuna üye olduktan sonra herhangi bir yükleme işlemi gerçekleştirmeksizin kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oyuna dahil olabileceksiniz.

Korku ve heyecanın birbirine karıştığı arenada ölümüne çarpışan gladyatörlerin en iyisi olabilmek için acımasız ve korkusuz olmalısınız. Şimdiye kadar ki bütün eğlenceli oyunları unutun, War Of Titans sizlere eğlenceli bir dünyanın dışında şiddet ve dehşeti sunuyor. Oyundaki amacınız hayatta kalmak ve bunun içinde olabildiğince acımasız olup merhamet göstermemelisiniz.

En güçlü gladyatör olabilmek için korkunun beslendiği o arenaya inip kendinizi gösterin. Kılıcınızı hazırlayın, kalkanınızı kuşanın zira şaşkınlığın affı olmayan bir platformda mücadeleye başlayacaksınız.

War Of Titans her Bigpoint oyunu olduğu gibi oldukça popüler bir oyundur, 3 milyon kayıtlı kullanıcısı ile şimdiye kadar ki en iyi uyarlanmış gladyatör oyunudur. Bu online serüvende milyonlarca oyuncuya karşı hayatta kalabilme mücadelesi içine gireceksiniz.

PvE sistemi ile oyunda bulunan oyunun gladyatörlerine karşı mücadele edebileceğiniz gibi dilerseniz PvP sistemi ile oyunda bulunan diğer gerçek oyuncular ile de mücadele edebilirsiniz. Muhteşem aksiyonların sergileneceği arenada korkusuzca sadece hayatta kalabilmek için savaşın.

Oyunda ilerledikçe nasıl güçlendiğinize bizzat şahit olacaksınız. Her PvP ve PvE savaşları sonunda bir kademe daha seviyenizi ileriye taşıyacaksınız. Oyun boyunca yeni yeni yerler keşfedecek ve hatta kendi savaş arenanızı dahi kurabileceksiniz. Şimdiye kadar ki en iyi gladyatör oyunu War Of Titans’a hemen ücretsiz bir şekilde kayıt olup bu heyecana sizde dahil olun.

DİKKAT! - Yapımcı firma Bigpoint tarafından War of Titans'ın kapatılması kararı alınmış ve oyun geçerliliğini kaybetmiştir. War of Titans'a benzer online oyunlar için tıklayın.

War Of Titans için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
4 / 15,869
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Bigpoint

Strateji Popülerleri

 1. Desert Blitz
  Desert BlitzÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 2. Senatör
  SenatörÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 3. Han Savaşları
  Han SavaşlarıÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 4. Klanlar
  KlanlarOnline Ücretsiz Strateji Oyunu
 5. War Of Titans
  War Of TitansÜcretsiz Online Gladyatör Oyunu