Uprising Empires

Uprising Empires

Editör Puanı: 3.5/5
3.5
Uprising Empires
Uprising Empires
Uprising Empires
Uprising Empires

Online Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden hiçbir indirme işlemi yapmaksızın ücretsiz bir şekilde üye olup oynayabileceğiniz Uprising Empires ile kendi ordunuzu hazırlayabileceksiniz. Uprising Empires’da birbirinden farklı 4 medeniyet bulunuyor. Oyunda kendinize belirleyebileceğiniz bu medeniyetler içerisinde Türklerde yer alıyor. Oyunda Türk medeniyeti bulunmasına karşın oyunun henüz Türkçe dil desteği bulunmamaktır.

Oyunda bulunan her medeniyetin kendine özgü özellikleri ve farkları var. Uprising Empires’da yer alan Türkler, Bizans İmparatorluğu, Moğollar ve Kudüs Krallığı olmak üzere 4 medeniyete de bir göz atacak olursak;

 • Türkler: Dünyanın en önemli medeniyetlerinden olan Türkleri Uprising Empires’da seçerseniz oyunda yüksek atak gücüne sahip olursunuz.
 • Bizans İmparatorluğu: Avrupa’ya yüzyıllarca hükmetmiş olan Bizans İmparatorluğu’nu Uprising Empires’da seçerseniz yüksek defans gücüne sahip olacaksınız.
 • Moğollar: Asya’nın en güçlü medeniyetlerinden olan Moğolları Uprising Empires’da seçerseniz atak ve defans güçleriniz eşit olacaktır.
 • Kudüs Krallığı: Belki de oyunun en dikkat çeken özelliğine sahip olan medeniyeti Kudüs Krallığı’nı Uprising Empires’da seçerseniz askerler için az ham madde karşılığında hızlı asker üretme özelliğine sahip olacaksınız.

Uprising Empires’ın diğer tarayıcı tabanlı strateji oyunlarından en önemli farkı olan kahramanlık sistemi ile kendi kahramanınızı yaratabilir ve kahramanınızı oyun boyunca geliştirebilirsiniz. Her medeniyetin kültürüne göre şekillenmiş ve ona göre yetenekleri bulunan kahramanınızla ilerledikçe ona level atlatabilir ve daha ileri seviyelere taşıyarak yenilmez hale getirebilirsiniz.

Başarılı strateji oyunlarında görmeye alışık olduğumuz çağ atlama sistemi Uprising Empires’dada yer alıyor oyunda seviyeniz yükseldikçe bir çağ atlıyor ve elinizdeki teknolojiyi de geliştirmiş oluyorsunuz. Ayrıca yeni item yapma ve bulma gibi daha birçok farklı özelliği bulunan Uprising Empires’ı online strateji oyunu seven her oyuncu denemeli. Hemen ücretsiz bir şekilde üye olup tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

Uprising Empires için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 16,692
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Targa Games

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftPopüler Sandbox ve Strateji Oyunu
 2. Minecraft
  MinecraftWindows 10 için Popüler Strateji Oyunu
 3. Age of Empires II: The Conquerors Expansion
  Age of Empires II: The Conquerors ExpansionPopüler ve Sevilen Strateji Oyunu
 4. Age of Empires II: The Age of Kings
 5. Plants vs. Zombies
  Plants vs. ZombiesBitkilerle Zombi Öldürme Oyunu