Sezar

Sezar

Editör Puanı: 3.5/5
3.5
Ekran Görüntüsü 1
Ekran Görüntüsü 2
Ekran Görüntüsü 3

Ücretsiz Online Strateji Oyunu

Sezer Yılmaz Son güncelleme 5 yıl önce

Web tabanlı tarayıcı üzerinden oynanabilen online gerçek zamanlı strateji oyunu olan Sezar online oyun severleri antik Roma çağına götürüyor. Elex-Tech tarafından yapımı üstlenen oyun 337.com oyun platformunca yayın yapmaktadır. Popülaritesi hızla artan bir online strateji oyunu olan Sezar ile internet tarayıcınız üzerinden gerçek zamanlı strateji oyunu deneyimine sahip olabileceksiniz.

Hem şehrinizi inşa edip kendinize koca bir imparatorluk kurabilirsiniz hem de bu arada düşmanlarınıza savaş ilan ederek birbirinden heyecanlı seferlere katılıp zaferler elde edebilirsiniz. Oyun akıl ve stratejiye dayandığı için iyi bir stratejik yol izlemeniz sizi zafere taşıyacak en önemli faktördür.

Oyuna başlarken küçük bir kaleye sahip oluyorsunuz oyunda ilerlerken Rhein adı verilen kaleler kademe kademe büyümekte, önce küçük bir Rhein ile başlıyorsunuz sonra oyunda ilerledikçe Orta Rhein’a sahip oluyorsunuz ve en sonunda Büyük Rhein olan en büyük kaleye sahip olabiliyorsunuz. Oyunda hızlı gelişebilmek ve hızlı yapılar sürdürmek için gerçek para sisteminden faydalanmalısınız.

Sezar’a başlarken 7 gün boyunca herhangi bir saldırı tehdidi olmadan oyunda bulunabileceksiniz, oyun yeni oyuncularına bu fırsatı sunarak oyunda ki adaleti sağlayabilmeyi amaçlamış durumda. Bu 7 günlük zaman diliminde hem mağlubiyete uğramamış olur, hem kendinizi geliştirebilir hem de oyun hakkında bilgi edinmiş olacaksınız.

Oyunda sahip olduğunuz yapılar geliştirilebilir özelliklere sahip, bu sadece Rhein kaleniniz için değil diğer bütün binalarınız için geçerli bir kavram. Oyuna yeni katılan kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususlardan biriside bir bina yapımından sonra 60 saat ve bir eğitim sonrası için tekrar bir eğitim için ise 4.5 gün beklemek zorundasınız.

Sezar Online oyuncularına girdikleri savaşları takip edebilmeleri için grafiksel bir tablo sunmakta, bu tablo ile savaşı kontrol edebilir ve savaş esnasında gelişen istatistiklere ulaşabilirsiniz. Oyunda bir PvP sisteminin olmaması oyuncuları üzmekte ama kıyasıya geçen savaşlar sizi oyuna bağlayacaktır.

Roma tarihine ve mimarisine sadık kalınarak hazırlanmış bir oyun Sezar Online’a hemen ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Sezar için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 23,160
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Elex-Tech

Strateji Popülerleri

 1. Klanlar
  KlanlarOnline Ücretsiz Strateji Oyunu
 2. Han Savaşları
  Han SavaşlarıÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 3. Arenas of Glory
  Arenas of GloryOnline Tarayıcı Oyunu
 4. Farmerama
  FarmeramaÜcretsiz Online Çiftlik Oyunu
 5. Travian
  TravianÜcretsiz Online Strateji Oyunu