Rising Cities

Rising Cities

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Rising Cities
Rising Cities
Rising Cities
Rising Cities

Online Şehir Kurma Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Bigpoint’in yeni oyunlarından birisi olan Rising Cities size bir belediye başkanı olma şansı tanıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirerek iyi işler çıkaran bir belediye başkanı olabilirsiniz ve şehrinizin sembolü haline dönüşebilirsiniz. Yeni yuvanız Rising Cities’e hoşgeldiniz Bigpoint’ten yeni bir çılgınlık belediye başkanlığı oyunu Rising Cities tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir yapım.

Başarılı ve yenilikçi bir strateji oyunu olan Rising Cities’te normal alışık olduğumuz strateji oyunlarından farklı olarak savaşmıyoruz onun yerine iyi hizmet verebilme mücadelesi veriyoruz. Artık koltuğa kurulup oturma vakti değil hemen şehrinin ihtiyacı olan şeylere göz atmalı ve olabildiğince halkını memnun bırakmalısın.

Oyunda gerçek belediye sistemi olduğu gibi kurulmuş, yatırım yapma ihaleye girme ve toplanan kiralar ile kazanç elde etme gibi birçok farklı ayrıntı gerçek hayatta olduğu gibi oyuna uyarlanmış. Yeni işler yapabilmek ve yatırımlarınızı genişletmek için daha fazla kazanca ihtiyacınız var bunun içinde halkınıza ihtiyacınız var. Halkınızdan toplanan kiralar sizin kazancınızı belirleyecektir, bunun içinde onları memnun bırakacak işler yapmalı ve kira gelirini arttırmalısınız.

Sadece betondan bir şehirden fazlasını isteyen halkını sosyal aktiviteler gerçekleştirebilecekleri mekanlar ile memnun bırakmalı ve diğer şehirlerin belediye başkanları ile arayı iyi tutmalısınız. Hemen ücretsiz kayıt olup bu yeni çılgınlığa ilk adımı atabilir ve tarayıcını üzerinden tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Rising Cities için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
6 / 19,710
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Bigpoint

Web Oyunları Popülerleri

 1. Goodgame Big Farm
  Goodgame Big FarmOnline Çiftlik Simülasyonu
 2. Farmville 2
  Farmville 2Online Üç Boyutlu Çiftlik Oyunu
 3. Smeet
  SmeetOnline Yaşam Simülasyonu
 4. Legend Online
  Legend OnlineOnline Rol Yapma Oyunu
 5. Wolfenstein 3D
  Wolfenstein 3DWolfenstein 3D Tarayıcı Oyunu FPS