PlanetSide 2

PlanetSide 2

Editör Puanı: 5/5
5

4 Kullanıcı: 4.2/5

4.2
PlanetSide 2
PlanetSide 2
PlanetSide 2
PlanetSide 2
Mehmet Karakaya Son güncelleme 4 yıl önce

Devasa çok oyunculu yeni aksiyon dolu maceramız Planetside 2 sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Dünyanın en önemli oyun geliştiricilerinden birisi olan Sony Online Entertainment ve ProSiebenSat.1 Games işbirliği ile geliştirilen Planetside 2 ile MMO oyunları adına görebileceğini en iyi aksiyon öğelerine şahit olacak ve aksiyona tabir-i caizse doyacaksınız.

Avrupa ve Kuzey Amerika’da aynı anda çıkışını gerçekleştiren Planetside 2 ülkemizde de yayın hayatına başladı. Bizlere farklı ve kaliteli bir MMOFPS deneyimi yaşatacak olan Planetside 2’ye bayılacaksınız. Her şeyden önce Sony Online Entertainment kalitesi ile gelen Planetside 2’deki eşsiz aksiyon sizi oyuna bağlayacaktır.

Oyunun hikayesi ve amacından biraz bahsedecek olursak şu şekilde özetleyebiliriz; Oyuna başladığımızda seçebileceğimiz, daha doğrusu kaydolabileceğimiz üç farklı cumhuriyet bulunuyor. Terran Cumhuriyeti, Yeni Birleşim ve Vanu Hükümdarlığı oyunda seçebileceğiniz üç farklı cumhuriyet. Bu üç milletten birisine katılarak Auraxis gezegeninin hakimiyeti için mücadele vereceğiz.

Auraxis’in hakimiyetini kazanmak için birbirinden farklı epik savaşlardan birine katılmaya mecbursunuz. Savaşlar çok sert ve aksiyon dolu geçecektir, kara ve hava fark etmez, ister göğüs göğse isterseniz araçlarınıza atlayıp çarpışın, savaş her ne olursa olsun çok sert geçecek. Oyunda binlerce oyuncu birbirine karşı olağanüstü bir platformda mücadele verecek ve sadece en güçlü olanlar kazanabilecek.

Sony Online Entertainment’ın başkanı Jonh Smedley, Planetside 2 hakkında şu kelimeleri kullandı “Binlerce oyuncuyu eş zamanlı olarak harikulade ve devasa kıtalarda savaştıran PlanetSide 2’nin büyüklüğünün ve gücünün eşi yok. Daha önce bunun gibi bir oyuna tanık olmadınız.”

Kişiselleştirilebilir özellikleri, olağanüstü görselleri ve oynanışı ile Planetside 2 şüphesiz en iyi MMOFPS oyunu olarak adını tarihe kazıyor. Birçok ödüle layık görülen ve ödüle doymayan yapım Planetside 2’yi ücretsiz indirebilir, kayıt olabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

PlanetSide 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
15 / 77,793
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 4. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu
 5. Grand Theft Auto: San Andreas
  Grand Theft Auto: San AndreasWindows 8.1 için GTA Oyunu