Merc Elite

Merc Elite

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Merc Elite Ekran Görüntüsü 1
Merc Elite Ekran Görüntüsü 2
Merc Elite Ekran Görüntüsü 3
Merc Elite Ekran Görüntüsü 4

Online Arena Savaşı

Furkan Kirazoğlu Son güncelleme 4 yıl önce

Not: Merc Elite oyunu yayından kaldırıldığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Merc Elite, son dönemlerde League of Legends ve Dota 2 türündeki MOBA oyunlarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Taktiklerin ve takım dayanışmasının büyük önem taşıdığı oyun yakın gelecekteki bir askeri savaşı konu alıyor.

Oyunun arka plan hikayesi doğal kaynakların azlığı, çaresizliğin açıkça hissedildiği ve mega şirketlerin kontrolü ele geçirdiği bir yakın geleceği esas alıyor. Gözlerine para hırsı bürümüş büyük şirketler doğal kaynakları ele geçirmek için kendileri doğrudan suça bulaşmadan, şirket politikası doğrultusunda, pis işleri uzmanlara, yani dünyadaki bütün orduların dağıtılmasından sonra ortaya çıkan paralı asker çetelerine ve acentalarına yaptırırlar. Çoğunlukla farklı ülkelerin eski ordu üyelerinden oluşan bu çetelerin bazıları korsandan bozma tipleri barındırırken, pek çoğu da en son teknolojiyle donatılmış deneyimli ve ölümcül çalışanlara sahiptir. Bunlar gezegenin en iyi askerleri olan elittirler.

Merc Elite’te sınıflar ise beşe ayrılmış durumda. Juggernaut sınıfı, yakın muharebeye uygun bir zırh kullanır ve takım arkadaşlarını korumak için yüksek teknoloji ürünü kalkanlardan yararlanır; Assault sınıfı, ağır hasar vermek için çeşitli ve güçlü silahlarına güvenmekte; Recon sınıfı gizlilikten faydalanarak rakibine son darbeyi indirmek için sinsice düşmanına yaklaşır; Heavy Gunner uzun menzilden devasa silahlar kullanarak oluşturduğu ateş duvarıyla hem takım arkadaşlarını korur hem de düşmana hasar verir; Tactician ise düşmanın hareketlerini izleyerek, yüksek teknolojili silahlar kullanarak ya da en zorlu düşmanların yok etmek için hava saldırıları düzenleyerek her şeyi koordine eder.

Eğer League of Legends ve Dota 2 gibi diğer MOBA oyunlarından farklı atmosfere sahip bir online oyun arıyorsanız Merc Elite’i öneririm. Oyun tarayıcıdan oynandığı için de Merc Elite’i rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Merc Elite için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Toplam:
17,387
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Big Point

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 4. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu