Immortal King

Immortal King

Editör Puanı: 4/5
4
Sezer Yılmaz Son güncelleme 5 yıl önce

Immortal King web tabanlı bir online tarayıcı oyunu. Kullandığı görseller ile oyun severlerin beğenisini toplayacak nitelikte olan Immortal King’in yapımcısı dünyanın en tecrübeli online oyun yapımcılarından birisi olan Elex-Tech, ayrıca Immortal King Elex-Tech’in oyun platformu olan 337.com üzerinden yayın yapmakta.

Görsel açıdan oyunculara iyi bir tarayıcı oyunu deneyimi sunan Immortal King yeni bir yapım olmasına rağmen kısa zamanda milyonlara hitap etmeyi başaran bir yapım oldu. Sadece grafikleri değil oyun esnasında oluşan birçok farklı efektte görsel açıdan hoş şeyler ortaya çıkarıyor.

Sisteminize indirip kurmadan direkt olarak kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynayabileceğiniz Immortal King flash tabanlı bir oyun. Immortal King’i online strateji kategorisine koymak mümkün ve hatta içerdiği birçok savaş özellikleri sayesinde online oyun severlere mükemmel bir alternatif oluyor. Oyun için tasarlanmış birçok savaş türünden mücadele esnasında dilediğinizi kullanarak rakibinizden daha üstün bir strateji uygulayıp onu alt edebilirsiniz. Oyunda hakimiyet tamamen kullanıcının ellerine bırakılmış.

Her şeyden önce stratejik bir zeka gerektiren Immortal King’de binlerce savaş türü arasından kendinize ve ordunuza en uygun olanı seçip doğru strateji uyguladığınız zaman başarılı olmanız kaçınılmazdır.

Çok basit ve kısa bir üyelik aşamasının ardından kendinizi anında Immortal King’in dünyasında bulacaksınız. Üyeliğimizin ardından karakter seçimimize de yaptıktan sonra bizi kısa bir eğitim bölümü karşılıyor, eğitim aşamasının ardından kendi topraklarımızda mücadeleye başlıyoruz.

Oyunda geçtiğiniz her aşamadan ve kazandığınız her deneyimin ardından size hediyeler sunulacaktır. Daha çok savaş silahları vb. şeyler. Oyunda sürekli olarak para kazanmak için halkınızdan vergi almanız gerekecek, belli bir miktar vergi topladıktan sonra sahip olduğunuz kasanızı büyüterek bu vergi miktarını arttırabilirsiniz.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarında bulunan yapıların benzeri Immortal King’de de yer almakta, işte oyunda şehrinize kurabileceğiniz binalar:

 • Kır Evi: Halkınızın barındığı evler.
 • Dükkan: Sahip olduğunuz eşyalarınızı geliştirmenize yarar.
 • Akademi: Üniversiteler.
 • Gümüş Kasası: Vergilerin toplandığı kasa.
 • Market: Alışveriş yapabileceğiniz yer.
 • Eğitim Alanları: Kahramanlarınızı geliştirmek için eğitimler yapacağınız yer.
 • Ambar: Tahılların toplandığı yer.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

Immortal King için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 12,204
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Elex-Tech

Rol Yapma Popülerleri

 1. Bombom
  BombomMMO Tarzı Online Tarayıcı Oyunu
 2. Drakensang Online
  Drakensang OnlineÜç Boyutlu Ücretsiz Tarayıcı Oyunu
 3. NeverWinter
  NeverWinterÇevrimiçi MMORPG Oyunu
 4. City of Steam
  City of SteamOnline Steampunk RPG Oyunu
 5. BloodMoon
  BloodMoonOnline Vampir ve Kurt adam Oyunu