Heroes of Gaia

Heroes of Gaia

Editör Puanı: 4/5
4
Heroes of Gaia
Heroes of Gaia
Heroes of Gaia
Heroes of Gaia

Ücretsiz Tarayıcı Tabanlı Online Strateji Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Tamamen ücretsiz ve Türkçe bir oyun olan Heroes of Gaia başarılı bir online tarayıcı oyunu. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Heroes of Gaia birçok farklı ülkede yayın yapmakta hatta bazı ülkelerde farklı isimlerde yayın yapan Heroes of Gaia ülkemizde de oldukça popüler bir tarayıcı oyunu olmayı başardı.

Uzak doğulu oyun yapımcısı olan Snail Games’ın bir eseri olan Heroes of Gaia kısa sürede başarı yakalamayı başardı. Tarayıcı tabanlı bir oyun olan Heroes of Gaia yani kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynamaya başlayabileceğiniz oyunun grafikleri web tabanlı bir oyuna göre oldukça başarılı bir oyun. Oynanabilirlik açısından da oyuncularına çok zengin bir içerik sunan yapımda oyuna başlarken seçebileceğiniz 4 farklı ırk bulunuyor. Bu ırklara göz atacak olursak;

 • Elfler: Kadim ve bilge Elfler birçok konuda yetenek sahibidir, savaş konusunda özelliklede okçuluk olarak kendilerini geliştiren Elfler ayrıca sanata, şiire ve bilgeliğe önem veren bir ırktır. Çok yaşlı olan Elfler uzun yıllardır dünyada yaşıyor ve doğa ilede en çok etkileşimi Elfler gösteriyor. Doğa ile arası iyi olan Elfler büyü konusunda da kendilerini geliştirmişlerdir.
 • İnsanlar: Oyunda nüfus bakımından yer alan en kalabalık ırktır. İnsanların büyük kralı Erathia’dır. Elfler gibi doğa ile uyumlu halde olmak yerine insanlar doğayı kendilerine uyumlu hale getirmişlerdir. En iyi savaşçıları olan şövalyeler insanlar bu birliği ile ünlüdür. Kılıç ve kalkanların ustası olan insanlar yeri geldiğinde büyüde kullanabilmekte. İnsanlara göre dünyanın tek hakimi ve sahibi insanoğludur.
 • Orklar: Krewlod krallığının sakinleri olan Orklar cesur ve bir o kadarda güçlü savaşçılar olarak dikkat çekiyor. Elflerden sonra en eski ikinci ırk olan Orklar dünyanın düzenini değiştirmeye niyetlidir. Ezeli rakipleri Elfler ile asırlardır mücadele içindedirler. Kendilerini doğuştan savaşçı olarak gören Orkların korkutucu iri görünümleri de bu sözlerini kanıtlar niteliktedir.
 • Yaşayan Ölüler: Oyunun en karanlık ırkı olan Yaşayan Ölüler kara büyü konusunda kendilerini oldukça geliştirmeyi başarmışlardır. Geçmişte yaşanan her şeyi unutup yeniden doğan Yaşayan Ölüler için geçmişin bir önemi yoktur. Yaşayan Ölülere göre yeniden uyanış yaşamamışlar dünyaya hakim olamazlar çünkü onlar o kadar temiz ve saf değildir. Yaşayan Ölüler saf kara büyü ile dünyayı temizleyebilir ve iyi bir yer haline getirebilir, inanışlarının temelinde bu yatar. Ayrıca yaşayan her şeyden nefret ederler.

Oyuna başlarken seçeceğiniz her ırkın kendine göre özellikleri ve üstünlükleri bulunuyor. Her bir ırk oyuna bir kahraman ve bir kale ile başlar. Oyun görevler ile geçmekte. Oyuna başlar başlamaz farklı görevler almaya başlayacaksınızdır. Heroes of Gaia’da seviyenizin artması için görevleri başarıyla tamamlamanız gerekecek. Sizde hemen ırkınızı ve kahramanınızı seçip Heroes of Gaia’nın dünyasında yer alın.

Heroes of Gaia için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
8,737
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Snail Games

Strateji Popülerleri

 1. Klanlar
  KlanlarOnline Ücretsiz Strateji Oyunu
 2. Han Savaşları
  Han SavaşlarıÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 3. Arenas of Glory
  Arenas of GloryOnline Tarayıcı Oyunu
 4. Farmerama
  FarmeramaÜcretsiz Online Çiftlik Oyunu
 5. Travian
  TravianÜcretsiz Online Strateji Oyunu