Grepolis

Grepolis

Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 5/5

5
Grepolis
Grepolis
Grepolis
Grepolis

Online Mitolojik Strateji Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Antik Yunan’da geçen ve mitolojik strateji oyunu olan Grepolis ile gelmiş geçmiş en büyük Yunan kahramanlarının izinden gidin ve onlar gibi birçok yeri fetih etmeye başlayın. Özelliklede mitolojik çağlarda geçen oyunlar ilginizi çekiyorsa Grepolis isteklerinizi fazlasıyla karşılayabilecek bir yapım. Oyun tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra tamamen Türkçe dil desteğine sahiptir.

Grepolis’i hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeden kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyuna ücretsiz olarak kayıt olmak ve giriş yapmak artık sizde İskender, Perseus, Leonidas ve Aşil gibi diğer kahramanların izini takip edebilirsiniz.

Online olarak oynayabileceğiniz Grepolis’de amacımız her strateji oyununda olduğu gibi en küçükten başlayıp gelişmek ve düşmanlarımızı alt etmek. Oyuna başlarken küçük bir kasabaya sahip oluyorsunuz, oyundaki adı ile polis. Daha sonraları kendinizi geliştirerek polisinizi dev bir metropolise çevirmeye çalışmalı ve bunun yanında ordunuzu da güçlendirmelisiniz.

Düşmanlarınızdan gelebilecek her türlü saldırıyı bertaraf ederken aynı zamanda ilerleyip düşmanlarınıza saldırıl onları polislerini fetih ederek sınırlarınızı genişletmelisiniz. Zafere giden yol Yunan Tanrılarını memnun etmekten geçiyor, çünkü savaşlarda onların yardımlarına ihtiyaçlarınız olacak.

Grepolis için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
6,402
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Innogames

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftPopüler Sandbox ve Strateji Oyunu
 2. Minecraft
  MinecraftWindows 10 için Popüler Strateji Oyunu
 3. Age of Empires II: The Conquerors Expansion
  Age of Empires II: The Conquerors ExpansionPopüler ve Sevilen Strateji Oyunu
 4. Plants vs. Zombies
  Plants vs. ZombiesBitkilerle Zombi Öldürme Oyunu
 5. Age of Empires II: The Age of Kings