Goodgame Empire

Goodgame Empire

Editör Puanı: 5/5
5

4 Kullanıcı: 5/5

5
Goodgame Empire
Goodgame Empire
Goodgame Empire

Online Türkçe Strateji Oyunu

Barış YANIK Son güncelleme 5 yıl önce

Goodgame Empire, internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri olmakla birlikte gerçek anlamda stratejiler geliştirmenizi sağlayacak da bir oyun olarak göze çarpıyor. Alman oyun şirketi Goodgame tarafından hazırlanan oyundaki amacınız, kendinize ait kalelerden oluşan bir saltanat kurup tıpkı eski çağlardaki gibi savaşlara katılmak. Strateji oyunu severler tarafından oldukça beğenilen Goodgame Empire'ı daha önce denemediyseniz mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunu ister kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden isterseniz de bilgisayarınıza indirerek oynayabiliyorsunuz. Oyunu oynayabilmek için ise tek yapmanız gereken hızlı ve kolayca tamamlanan üyelik işlemidir. Bir dakikadan daha az sürede tamamlayacağınız üyelik işleminden sonra hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Kayıt işlemleri sırasında Oyuncu Adı, E-posta Adresi ve Şifre olmak üzere toplam 3 bilgi istenmektedir. Bu 3 bilgiyi girdikten sonra kayıt işlemini tamamlayarak oyuna girerek kalenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Strateji oyunlarının en önemli özelliklerinden olan gelişim, bu oyunda da büyük değer taşımaktadır. Sahip olduğunuz krallığın gelişimini sağlamak sizin göreviniz. Bunu yapabilmek için ise farklı kaynak arayışlarına girmeli ve yeni madenler keşfetmelisiniz. Bu sayede ekonomik anlamda gelişim sağlayabilir ve krallığınızı da geliştirip büyütebilirsiniz. Oyundaki diğer önemli noktalardan bir tanesi ise krallığınızın ekonomisine vermeniz gereken önem kadar askeri önemde göstererek ordunuzu güçlendirmelisiniz. Ordunuz ne kadar güçlü olursa, size karşı düzenlenen saldırıları o kadar kolay ve hasarsız atlatabilirsiniz. Aynı şekilde sizin diğer oyunculara yapacağınız saldırılarda kazanmanız için ordunuzun güçlü olması gerekmektedir. Yapmış olduğunuzu saldırılarda başarılı olmanız durumunda diğer krallıkları ele geçirerek kendi krallığınızı büyütebiliyorsunuz.

Yenemeyeceğinizi düşündüğünüz düşmanlarınız varsa, sizin kadar güçlü olan dostlar bularak ittifaklar kurabilir ve bu sayede düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. Dost kazanmanın yanında daha da güçlü görünmenizi sağlayarak düşmanların sizden korkmasını ve saldırmamasını sağlamış olursunuz.

Bir zamanların en popüler strateji oyunlarından biri olan Age of Empires tarzındaki oyunlardan zevk alıyorsanız, Goodgame Empire'a ücretsiz bir şekilde üye olarak Türkçe dil desteğiyle hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Goodgame Empire için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Almanca İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
17 / 81,622
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Goodgame Studios

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftPopüler Sandbox ve Strateji Oyunu
 2. Minecraft
  MinecraftWindows 10 için Popüler Strateji Oyunu
 3. Age of Empires II: The Conquerors Expansion
  Age of Empires II: The Conquerors ExpansionPopüler ve Sevilen Strateji Oyunu
 4. Age of Empires II: The Age of Kings
 5. Plants vs. Zombies
  Plants vs. ZombiesBitkilerle Zombi Öldürme Oyunu