Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Editör Puanı: 5/5
5

1 Kullanıcı: 3/5

3
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
Barış YANIK Son güncelleme 4 yıl önce

Son zamanlarda hem popülerliği hemde oyunlarının sayısı gittikçe artan çiftlik oyunları arasındaki en iyilerden biri olmayı başaran Goodgame Big Farm, dünyanın en iyi oyun yapım şirketlerinden biri olan Goodgame tarafından hazırlanan eğlenceli, etkileyici ve oynaması keyifli bir online çiftlik simülasyonudur.

Özellikle ev hanımları ve çocukların ilgi gösterdiği gösteri çiftlik oyunlarına gün geçmiyorki yenisi eklenmesin fakat Goodgame Big Farm bu alanda seçebileceğiniz en iyi simülasyonlardan bir tanesidir. 10 Farklı dil desteği ile piyasaya çıkış yapan oyun şuan itibariyle içerisinde Türkçe, Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Lehçe ve Çekçe gibi önemli dillerle birlikte toplamda 14 farklı dil seçeneği ile oynanabiliyor.

Çiftlik oyunlarına yeni ve farklı bir açışı getiren Goodgame Big Farm, bu sayede rakip çiftlik oyunlarından bir adım öne çıkmayı başardı. Türkiye'de de oldukça fazla oyuncu sayısına sahip olan oyunu ağırlıkla simülasyon ve strateji oyunu severler tercih ediyor. Fakat Goodgame Big Farm'ın farklı ve yenilikçi olmasının sebepleri arasında sadece strateji ve simülasyon severler tarafından değil, herkes tarafından oynanabilecek bir oyun olması yatıyor.

Oyunu oynamaya başlamadan önce tek yapmanız gereken şey ise ortalama bir dakikanızı alacak kayıt işlemidir. Bu kısa süren kyıt işleminde sizden Oyuncu adı, E-posta adresi ve Şifre istenecektir. Gerekli bilgileri girip kayıt olarak hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun en çok öne çıkan özelliği sahip olduğu senaryo. Senaryo dışında oyunun yapısı ve akıcılığı oyuncuların oyuna kısa sürede hayran olmasını sağlıyor. Oynadıkça alacağınız keyifin artacağı Goodgame Big Farm oyununda, kendinize özel bir çiftlik kurarak, burada tarlanıza ürünler ekip yetiştirebilir, özel hayvanlar besleyebilir, onlara özel alan ve oyuncaklar inşa edebilir, değirmen yaparak elde ettiğiniz ürünlerden yararlanabilir ve en güzeli de diğer oyuncular ile iletişim halinde olabilirsiniz. Genel olarak söylemek gerekirse Goodgame Big Farm, gerçek bir çiftlikte neler yapabiliyorsanız oyundada aynı şeyleri yapmanıza imkan sunuyor. Oyunu oynadıkça daha çok eğlenecek olmanızın sebebi ise çiftliğiniz gittikçe gelişerek daha da büyük olacak olmasıdır.

Oyunun yapımı için hazırlık aşamalarında hem oyuncuların isteklerini hemde kendi analizleri doğrultusunda belirlenen oyuncu isteklerinin hepsinin oyuna yansıtmayı başaran Goodgame şirketinin, şüphesiz en iyi oyunlarından bir tanesi Goodgame Big Farm'dır. Diğer çiftlik simülasyonlarına göre daha gerçekçi yapısı, sahip olduğu ekonomik sistem ve oyuncuları daha az yorması oyuncuların en sevdiği özellikler arasında yer alıyor. Diğer çiftlik oyunlarında sıkça karşılaştığımız defalarca tıklama ve sürekli online olarak işlem yapma, oyuncuların sevmediği bir oyun meydana getiriyor. Bu nedenle Goodgame Big Farm oyununda oyuncular daha serbest bırakılarak kendi kararlarını kendi başlarına almaları sağlanıyor. Daha özgür ve daha serbest olarak oynayan oyuncular gerçekçi stratejiler geliştirerek oyundaki çiftliğini kendi kararları doğrultusunda geliştirmektedir.

Çiftlik simülasyonları oyunlarına ilgi duyuyorsanız veya denemek istiyorsanız, Goodgame Big Farm'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Ücretsiz olarak kayıt olarak hemen oynamaya başlayabileceğiniz oyunda kendi hayallerinizdeki çiftliği kurarak dilediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Goodgame Big Farm için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Fransızca Almanca İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
34 / 125,218
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Goodgame Studios

Web Oyunları Popülerleri

 1. Farmville 2
  Farmville 2Online Üç Boyutlu Çiftlik Oyunu
 2. Smeet
  SmeetOnline Yaşam Simülasyonu
 3. Goodgame Big Farm
  Goodgame Big FarmOnline Çiftlik Simülasyonu
 4. Legend Online
  Legend OnlineOnline Rol Yapma Oyunu
 5. Wrestling Game
  Wrestling GameOnline Güreş Oyunu