Fragoria

Fragoria

Editör Puanı: 3/5
3
Fragoria
Fragoria
Fragoria
Fragoria

Online Rol Yapma Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Online tarayıcı oyunları gün geçtikçe popülaritesini arttırmaya ve kullanıcı sayısını katlamaya devam ediyor. Online oyuncuların ilgisini çeken online oyun türlerinden birisi olan RPG oyunları online tarayıcı oyunlarının oluşturduğu o büyük kitlede hatırı sayılır bir yere sahiptir. Zaten bildiğiniz gibi çoğu popüler online oyun RPG türünde oyunlardır.

Eğer sizde bu oyunlardan birini oynuyor ve artık oyun içindeki her şey size tanıdık ve sıkıcı geliyorsa yeni şeyler aramanın vakti gelmiş demektir. Hemen Fragoria denemeli ve Fragoria’nın eşsiz dünyasında yerinizi almalısınız. Birçok farklı dilde yayın yapan Fragoria tamamen ücretsiz olarak kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden oynayabilmekte, oyunun Türkçe dil desteği de bulunmakta.

Birçok farklı ve değişik hava koşulları gösteren fantastik dünyası ile kullanıcılarına olağanüstü bir RPG deneyimi yaşatan Fragoria oldukça büyük bir dünyaya sahip. 2 Boyutlu yapısı ile iyi görsellik sunan Fragoria’da mücadele vermek için seçebileceğiniz 10 farklı karakter sınıfı sizleri bekliyor. 10 farklı karakter ve 10 farklı hikayesi ile büyüleyici bir dünyada çarpışmaya hazır mısınız?

Oyuna başlarken yardımcı bölümünü ziyaret ederek oyun hakkında ufak tüyolar alabilir ve alıştırmalar yapabilirsiniz. Bu bölümde sizleri oyuna hazırlamak amacıyla bulunan kısa bir rehber bulunuyor. Ardından oyunun gerçek bölümüne başlayabilir ve ilk görevlerden başlayarak oyunu oynayamaya başlayabileceksiniz. 

Fragoria için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
12,232
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Fragoria

Web Oyunları Popülerleri

 1. Smeet
  SmeetOnline Yaşam Simülasyonu
 2. Goodgame Big Farm
  Goodgame Big FarmOnline Çiftlik Simülasyonu
 3. Farmville 2
  Farmville 2Online Üç Boyutlu Çiftlik Oyunu
 4. İkariam
  İkariamOnline Strateji Oyunu
 5. Legend Online
  Legend OnlineOnline Rol Yapma Oyunu