Forge of Empires

Forge of Empires

(Web)
Editör Puanı: 3/5
3
Forge of Empires
Forge of Empires
Forge of Empires
Forge of Empires

Online Strateji Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Birbirinden zor ve birbirinden heyecan verici birçok farklı görevde bulunmaya bu görevlere atılıp yerine getirmeye hazır mısın? Birçok farklı tarihi kültürü bünyesinde barındıran Forge of Empires’da farklı tarihi dönemler içinde kendi şehrini inşa edeceksin. Oyunda yapacağınız her adım sizin ilerde yaşayacağınız bütün olayları belirleyecek nitelikte olup sizin kaderinizi belirleyecektir.

Klasik strateji oyunlarında karşımıza çıkan çağ atlama sistemi Forge of Empires’da da yerini almış. Öyle ki oyuna başlarken en düşük tarihi çağ olan taş devri ile oyuna başlıyorsunuz ilkel bir şekilde gelişmeye çalışırken büyüyor ve zamanı geldiğinde yeni bir çağ içerisine girerek gelişimize devam ediyorsunuz. Çağ atlamanın altın kuralı strateji oyunlarından hatırlayacağınız üzere teknoloji geliştirmektir.

Tek bir şehir kurup bütün dünyaya hükmedebilme şansına sahip olduğunuz Forge of Empires’da tek oyunculu modun sert ve zorlu geçeceğini söyleyebiliriz. Savaşların gidişatını ordunuz uyguladığınız strateji ve savaşacağınız arazi etkileyecektir. Muhteşem PvP savaşlarıyla da dikkat çeken Forge of Empires’a ücretsiz hayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.

Forge of Empires için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
6 / 26,762
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Inno Games

Web Oyunları Popülerleri

 1. Smeet
  SmeetOnline Yaşam Simülasyonu
 2. Goodgame Big Farm
  Goodgame Big FarmOnline Çiftlik Simülasyonu
 3. Farmville 2
  Farmville 2Online Üç Boyutlu Çiftlik Oyunu
 4. İkariam
  İkariamOnline Strateji Oyunu
 5. Legend Online
  Legend OnlineOnline Rol Yapma Oyunu