Farmerama

Farmerama

Editör Puanı: 3.5/5
3.5

Ücretsiz Online Çiftlik Oyunu

Sezer Yılmaz Son güncelleme 5 yıl önce

Tarayıcı oyunlarına farklı bir hava katan çiftlik oyunlarının en iyisi olan Farmerama ile hemen kendi çiftliğinizi kurun ve usta bir çiftçi olabilmek için kolları sıvayın. 37 Milyonun üzerindeki kayıtlı kullanıcısı ile bir Bigpoint yapımı olan Farmerama huzurlu ve sakin bir dünyanın kapısını sizlere açıyor.

Daha önce herhangi bir çiftlik oyunu deneyimi olan kullanıcıların kesinlikle denemeleri gereken bir yapım. Kolay anlaşılabilir ara yüzü, tamamen ücretsiz ve Türkçe bir yapım olan Farmerama doğa ile iç içe olmak isteyen oyuncuların için kaçınılmaz bir fırsat.

Toprak, bitkiler, hayvanlar ve koca bir çiftlik, büyüleyici çiftlik havasını tarayıcınıza taşıyan Farmerama ile hırs yapmamak elde değil. En iyi olabilmek için mücadele veren milyonlarca oyuncu arasında siz ne kadar iyi bir çiftlik sahibi olabilirsiniz?

Çiftlik konuları ile ilgilenmeyi seven her türden oyuncunun aradığı eğlenceli bir nokta olan Farmerama ülkemizde de oldukça sevilen bir oyun. Birkaç basit üyelik adımından sonra oyunu kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynamaya başlayabileceksiniz, ne bir indirme nede bir yükleme ile karşılaşacaksınız. Usta bir çiftçi olabilmek için lastik çizmelerinizi giyip hemen ahıra gitmelisiniz.

Bitkiler yetiştir, ek, hasat et ve onları sat, ağaçlar, ahırlar, tarlalar ve kümesler bir çiftlikte aradığınız her şey Farmerama’da sizleri bekliyor. Oyunda çiftliğinizi inşa edebileceğiniz birçok arazi bulunuyor, bunu siz seçmelisiniz. İstediğiniz herhangi bir noktada arazinizi belirleyip hemen çiftliğinizi kurabilirsiniz, bu bir tropikal ada olur, kayrana olur artık bu size kalmış çok sayıda arazi oyunda bulunuyor.

Oyun sadece bir çiftliği sunmuyor aynı zamanda bulunduğunuz bölgede ki şehre de gidip birçok farklı aktivite gerçekleştirebiliyorsunuz. Çeşitli görevler edinebileceğiniz bir yer, çeşitli alışveriş veya satışta bulunacağınız Pazar yeri, muhteşem ödüller kazanabileceğiniz çarkıfelek ve arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz ve hatta hediyeler gönderebileceğiniz yerler oyunda düşünülmüş. Kendini tekrarlamayan bir yapıya sahip, yani sürekli bir şeyler ekip biçip satmak yerine oyun içinde düzenlenen birçok etkinliğe katılabilirsiniz, işte bunlardan sadece bir kaçı:

 • Paskalya’da yumurta arama
 • Hayvanların çılgın dünya kupası
 • Yaz Festivali’nde renkli havai fişek gösterisi
 • Farklı renklerde hayvanlar üretme
 • Farklı meslekler edinin (Bir fırıncı yada reçelci olabilirsin)

Eğlencenin üst seviyelerde olduğu renkli bir çiftlik ortamı sizleri bekliyor, Farmerama sizlere bugüne kadar ki en iyi çiftlik deneyimini sunmakta, hemen çizmelerini giyip işlere koyulabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

Farmerama için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 36,399
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Bigpoint

Strateji Popülerleri

 1. Desert Blitz
  Desert BlitzÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 2. Senatör
  SenatörÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 3. Han Savaşları
  Han SavaşlarıÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 4. Klanlar
  KlanlarOnline Ücretsiz Strateji Oyunu
 5. War Of Titans
  War Of TitansÜcretsiz Online Gladyatör Oyunu