Efsane: Ejderhalar Mirası

Efsane: Ejderhalar Mirası

(Web)
Editör Puanı: 3.5/5
3.5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Ekran Görüntüsü 1
Ekran Görüntüsü 2
Ekran Görüntüsü 3

Ücretsiz Online 3 Boyutlu Savaş Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da birçok ülkede beğeni ile oynanan online savaş, aksiyon ve macera oyunu olan Efsane: Ejderhalar Mirası sizleri çok uzak diyarlara sayısız savaş ve zorlu görevlerin bulunduğu topraklara götürüyor. Ülkemizde tamamen Türkçe yayın yapan MMORPG türünde ki Efsane: Ejderhalar Mirası aynı zamanda tamamen ücretsiz oynanabilen arkasında Rus online oyun yapımcısı Mail.ru bulunan bir Mail.ru yapımı.

Web tabanlı ve flash tabanlı bir oyun olan Efsane: Ejderhalar Mirası’nı hiçbir indirme veya yüklemi işlemi gerçekleştirmeden internet tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceksiniz. Hemen Efsane: Ejderhalar Mirası’na ücretsiz bir şekilde kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.

Çok kolay bir şekilde üye olabileceğiniz Efsane: Ejderhalar Mirası’nın dünyasına katıldığınız andan itibaren bitmek bilmeyen şiddet dolu savaşın sizde bir parçası olacaksınız. Oyuna başlarken sizden ilk olarak bir taraf seçmeniz istenecektir, seçtiğiniz taraf için savaşarak egemenliğinizi sürdürebilir ve mükemmel dövüşlere katılabilirsiniz.

Oyunda seçebileceğiniz iki taraf bulunuyor, Magmarlar ve İnsanlar, istediğiniz tarafı seçebilir ve savaşa başlayabilirsiniz.

 • İnsanlar: Ogriy kıtasında yaşayan İnsanlar üstün zekaları ile diğerlerinden çok farklı bir ırk. Feo dünyasının asıl sakinleri olan insanlar savaştan uzak kalıp çalışmayı tercih etmiş olanlar. Bilimsel konularda çok ilerleyen insanlar hep savaştan uzak kalmıştır ve savaşmanın bir yol olmadığını iddia etmiştir ancak yine de mecbur kılınarak kendilerini savaş meydanlarında bulmuşlardır. İnsanlar savaştan kaçtıkları için güçsüz değiller, aksine savaşta ne kadar iyi olduklarını göstermişlerdir.
 • Magmarlar: Hayir kıtasında yaşayan Magmarlar’ı tarif edecek olursak; Onlar iri yapılı ve korkunç görünümlü yaratıklar. Yanardağın dibinde yaşayan Magmarlar’ın damarlarından kan yerine sıcak lav aktığı söyleniyor, Magmarlar fiziksel açıdan İnsanlar’dan daha güçlü ve daha büyüktür. Savaş yeteneklerinin yanı sıra ruh ve bedenen güçlü olan Magmarlar çok cesur yaratıklardır. Andelvan adlı önderleri bulunan Magmarlar adeta savaşmak için yaratılmıştır.

Oyunda ki karakterinizi dilediğiniz şekilde kuşatabilir onu şekillendirebilir ve hatta yeteneklerine müdahale edip güçlü bir savaşçı haline getirebilirsiniz. Oyunda ilerleyen bölümlerde zırh değişiklerini kullanarak karakterinizin ırkını dahi değiştirmeniz mümkün.

Muazzam dövüş tekniklerini barındıran oyunda teke tek mücadelelerden çok keyif alacaksınız, başarılı animasyonları ve seçebileceğiniz birçok dövüş ve vuruş özellikleri ile yenilmez bir savaşçı olmak sizin elinizde.

Hemen kolay bir üyelik adımından sonra savaşa başlayabilir ve Efsane: Ejderhalar Mirasını Türkçe ve Ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

 • Emir Gencer
  5
  - Efsane: Ejderhalar Mirası için Emir Gencer dedi ki;

  bence muhteşem bir oyun 1 2 lwlde sıkılırsınız ama 12 13 lwlderde asla sıklmasınız efektler war zekı ye katılmıyorum elektırık ateş buyuleri karanlık ısık buyuulerı war muhteşem bir savaş oyunu we zor iyi gunler

 • zeki
  Efsane: Ejderhalar Mirası için zeki dedi ki;

  kimseye tavsiye etmem sıkıcı ve efekleride az

  • Cevap yazan: emir
   zekı sana katılmıorm muhteşem zevklı bır savaş oyunu fakat level atladıkca turnuvalar daha eglenceli
   3 Haziran 2013 Pazartesi - 14:46:39 - Şikayet Et

Efsane: Ejderhalar Mirası için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 14,968
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Mail.ru Games

Aksiyon Popülerleri

 1. Desert Operations
  Desert OperationsOnline Askeri Strateji Oyunu
 2. Starblast.io
  Starblast.ioOnline Uzay Savaş Oyunu
 3. Critical Strike Portable
  Critical Strike PortableCounter Strike Benzeri Ücretsiz FPS Oyunu
 4. Agar.io
  Agar.ioEğlenceli ve Heyecanlı Top Yeme Oyunu
 5. Crossout
  CrossoutMMO Aksiyon Oyunu