iPhone 8
Desert Operations

Desert Operations

Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 1/5

1

Online Askeri Strateji Oyunu

Sezer Yılmaz Son güncelleme 6 yıl önce

Tarayıcı tabanlı online askeri strateji oyunu olan Desert Operations ile tarayıcı üzerinden online strateji keyfine varacaksınız. Kızgın güneşin altındaki çöllerde amansız bir savaşa girişeceğiz. Looki.com tarafından yapılan Desert Operations sağladığı 17 dil desteği ile birçok ülkede yayın yapmakta ve ülkemizde de çok büyük ilgi görmekte.

Tamamen Türkçe ve ücretsiz bir yapım olan Desert Operations’a çok kolay bir şekilde üye olduktan sonra kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden oyunu oynayabileceksiniz. Sadece ülkemizde değil dünya çapında da oldukça ilgi gösterilen oyun hızla büyümeye devam ediyor.

Oyuna başlarken tamamen yalnızsınız. Koskoca bir dünyada tek başınıza girdiğiniz küçük bir toprağa sahip olduğunuz oyunda ilerledikçe dünyanın kontrolünü dahi ele geçirebileceksiniz. Girdiğiniz savaşlar veya yaptığınız barış antlaşmaları ile oyundaki gücünüzü arttırabilirsiniz. Bir strateji oyunu olduğuna göre, nasıl bir strateji uygulayacağınıza siz karar verin.

Desert Operations oyun içi ittifak oluşturmanıza olanak sağlıyor. Arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile sağlayacağınız ittifak ile daha güçlü bir hal alabilirsiniz. Büyük bir pasta düşünün bu pastadan size de büyük bir dilim elbet düşecektir. Desert Operations’da bir ittifak kurmanızı  veya en azından tek mücadele vermektense bir ittifak sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Dünyayı yönetmeyi amaçladığımız oyunda iyi diplomasinin önemi çok büyük, öyle ki güçlü bir ordudan daha etkili olacaktır. Desert Operations’da sahip olduğunuz şehri ve orduyu sürekli olarak geliştirebilmek size bağlı. Nasıl bir taktik uygulayacağınızı seçin ve büyümenizi o yola doğru yöneltin. Her strateji oyununda olduğu gibi Desert Operations’da şehrinize inşa edebileceğiniz birçok bina bulunuyor.

 • Silah Fabrikası: Ordunuza ve araçlarınıza silahlar üretin.
 • Hava Limanı: Savaş uçakları üretin.
 • Deniz Limanı: Savaş gemileri üretin.
 • Kışla: Ordunuzu eğitin.
 • Simülatör Ünitesi: Ürettiğiniz silahları deneyin.

Üniversiteler, Evler, Gökdelenler, Rafineriler, Bankalar ve daha birçok yapı Desert Operations’da yer alıyor. Online bir strateji oyunu arayan oyun severlerde bağımlılık yaratacak cinsten bir yapım Desert Operations sizleri bekliyor.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

Desert Operations için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
76 / 78,769
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Looki Gaming

Aksiyon Popülerleri

 1. Desert Operations
  Desert OperationsOnline Askeri Strateji Oyunu
 2. Critical Strike Portable
  Critical Strike PortableCounter Strike Benzeri Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Starblast.io
  Starblast.ioOnline Uzay Savaş Oyunu
 4. Agar.io
  Agar.ioEğlenceli ve Heyecanlı Top Yeme Oyunu
 5. Crossout
  CrossoutMMO Aksiyon Oyunu