Desert Blitz

Desert Blitz

Editör Puanı: 3.5/5
3.5

Ücretsiz Online Strateji Oyunu

Sezer Yılmaz Son güncelleme 5 yıl önce

Ücretsiz ve Türkçe bir yapım olan ve Playnik tarafından geliştirilen bir online tarayıcı oyunu olan Desert Blitz gelecekte ki dünyamızda yaşanacak olan petrol savaşını tarayıcılarımıza taşıyor. Oyunda adı geçen ülke Rakistan’da bir birliğe sahip oluyoruz ve oyuna başlıyoruz, oyun boyunca çok iyi bir komutan olduğunuzu kanıtlamak için kıyasıya mücadele vermeniz gerekecek.

Oyun savaş özelliklerinizden çok stratejik özelliklerinizin ağır bastığı zaman başarıya ulaşabileceğiniz bir platform. Akıllı taktikler uygulayın, stratejinizi belirleyin kararınızı alın ve kararınızı anında uygulayın. Dünyada kalan son petrol kaynaklarına sahip olmaya çalışın. Gelecekte ki dünyamızı konu aldığını söylediğimiz Desert Blitz’te dünya ekonomik bir kriz içine girmiştir ve bu kriz içinden çıkmak artık çok zor bir hal almıştır.

Dünya ekonomi devi olarak adlandırılan birçok ülkenin ekonomisi çökmüştür ve bazıları da hala bu dünyada çırpınmaya çalışmaktadır. İnsanoğlunun mantıksız davranışları nedeniyle elde bulunan kaynaklarda tükenmiştir. Artık dünyada kalan son kaynakları özellikle de petrol kaynaklarının peşine düşüp onlara sahip olmak için mücadele vereceğiz.

Her strateji oyununda olduğu gibi Desert Blitz’tede bir üsse sahip olacaksınız. Oyuna başlarken bu üssünüz küçük olacaktır ancak oyun içinde ilerleyip büyümeye başladığınız zaman sahip olduğunuz üssünüz büyüyecektir, bunun gelişimini de sağlamak sizlere kalmıştır.

Yeni nesil grafikleri ve üstün oynanabilir özellikleri ile online strateji oyunlarına yeni bir soluk getiren Desert Blitz ile adeta büyük bir teknolojik askeri üsse sahip olabilirsiniz. Sabotaj düzenleme, İstilalar, birden fazla üsse sahip olabilme, hava saldırıları gibi birçok farklı özellik ile tarayıcı üzerinden oynanabilen strateji oyunlarında devrim niteliği taşıyor. Sizde Desert Blitz’te yerinizi almak için hemen kolayca üye olun, ücretsiz ve Türkçe online strateji oyununun deneyimine sahip olun.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

Desert Blitz için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 11,631
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Playnik

Strateji Popülerleri

 1. Klanlar
  KlanlarOnline Ücretsiz Strateji Oyunu
 2. Han Savaşları
  Han SavaşlarıÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 3. Arenas of Glory
  Arenas of GloryOnline Tarayıcı Oyunu
 4. Farmerama
  FarmeramaÜcretsiz Online Çiftlik Oyunu
 5. Travian
  TravianÜcretsiz Online Strateji Oyunu