Damoria

Damoria

Editör Puanı: 4/5
4
Ekran Görüntüsü 1
Ekran Görüntüsü 2
Ekran Görüntüsü 3

Ücretsiz Online Strateji Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Online tarayıcı oyunları konusunda kendini dünya pazarına kanıtlamış bir oyun yapım şirketi olan Bigpoint’in imzasını taşıyan Damoria sizi ortaçağ savaşlarına taşıyor. Savaş ve strateji türünde ki Damoria ile kalenizi kurup düşmanlarınıza karşı kalenizi savunmalı, ekonomik ve askeri gücünüzün seviyesini yükseklere taşıyarak diğer oyuncuları saf dışı bırakmalısınız.

Tamamıyla Türkçe dil desteğine sahip olan Damoria aynı zamanda ücretsiz olarak kayıt olup oynayabileceğiniz web tabanlı bir yapım. Hemen sizde Damoria’ya kolayca kayıt olup hiçbir indirme veya yükleme işlemi yapmadan kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

4 milyonu aşkın kullanıcısı ile büyümeye devam eden Damoria’ya ülkemizde de ilgi gün gün artmakta. Sizde hemen oyuna kayıt olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna önce kolay bir üyelik aşamasından sonra dahil olabiliyoruz ve direkt olarak oyunun dünyasında kendimizi buluyoruz.

Oyunda kalenizi kurup düşmanlarınızın size ve şehrinize ulaşmasını engellemeli ve kendinizi büyütmek için yer yer savaşlar açmalısınız. Damoria’ya önce küçük bir köy inşa ederek başlıyoruz daha sonra o küçük köyümüz büyüyerek dev bir şehir haline geliyor. Ortaçağ temalı oyunları seven kullanıcılar için oldukça başarılı bir alternatif olan Damoria’da seçebileceğiniz 3 farklı sınıf bulunmakta. Bu sınıflara kısaca göz atacak olursak;

 • Savaşçı: Askeri birliklerinizi toplayıp hemen eğitim alanlarına gidin ve çalışmalarınıza başlayın, öyle ki Damoria’nın acımasız savaşlarında başarılı olabilmenin en önemli yolu iyi bir eğitimden geçiyor.
 • Göçmen: Ortaçağın gizemli dünyasına ilk adımı Damoria’da bir göçmen olarak atabilirsiniz, farklı yerler keşfedip yeni topraklarda yaşamayı arzulayanlar hemen kervanlarınızı hazırlayın ve Damoria’da ki yerinizi alın.
 • Tüccar: İyi bir tüccar olabilir misin? Damoria’da savaştan daha çok ekonomide önemlidir, ticari aklını oyunda iyi kullanarak birçok ittifak sağlayabilir ve gücüne güç katabilirsin.

Damoria’nın ticari yapısından bahsedecek olursak; oyunda diğer tarayıcı oyunlarına nazaran daha başarılı bir ticari yapı bizleri karşılıyor. Yeni ve güçlü bir tarayıcı oyunu deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların kesinlikle denemeleri gereken bir oyundur.

Her strateji oyununda olduğu gibi Damoria’da farklı bina ve yapılar bulunmakta, ama en önemlisi oyunda kaleler bulunuyor. Oyunda 10 farklı kale bulunuyor ve her kaleye ait 16 farklı bina yer alıyor. Hemen bunlardan birini seçip Damoria’da ki yerinizi alabilirsiniz.

Damoria için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
4,641
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Bigpoint

Strateji Popülerleri

 1. Klanlar
  KlanlarOnline Ücretsiz Strateji Oyunu
 2. Han Savaşları
  Han SavaşlarıÜcretsiz Online Strateji Oyunu
 3. Arenas of Glory
  Arenas of GloryOnline Tarayıcı Oyunu
 4. Farmerama
  FarmeramaÜcretsiz Online Çiftlik Oyunu
 5. Travian
  TravianÜcretsiz Online Strateji Oyunu