City of Steam

City of Steam

Editör Puanı: 4/5
4

4 Kullanıcı: 4.2/5

4.2
City of Steam
City of Steam
City of Steam
City of Steam

Online Steampunk RPG Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Buhar kentinde rüya gibi film gibi bir maceraya atılmaya hazır mısın? City of Steam sizleri buhar kente taşıyor, fantastik bir dünyanın yanı sıra oldukça farklı bir dünya sizleri bekliyor. Beta sürecine başlayan yapım ülkemiz dahil dünyanın birçok farklı bölgesine yayınlanmaya başladı bile. Merkezi Çin’de bulunan Mechanist Games tarafından geliştirilen bu MMORPG oyununun yayıncılığını ise  DAO Games üstlenmekte.

Buhar dedik City of Steam dedik daha fazla üzerinde tahmin yürütmenize gerek yok, oyun her halinden anlaşılacağı üzere Steampunk bir evrende geçmekte. Atmosferin bir hayli iyi seçilmiş olması alanındaki diğer oyunlara göre City of Steam’i bir adım öne taşıyor. Bilindiği gibi MMORPG oyunlarda görmeye alışık olduğumuz atmosfer hep aynıdır, ancak Steampunk bir ortam görmeye alışık olmadığımız yani olağandışı bir durum.

Oyunun atmosferine bir oyunla örnek verecek olursak, 2012 yılında Bethesda tarafından geliştirilen ve yılın en iyi yapımlarından birisi olarak gösterilen Dishonored’ı örnek verebiliriz. Tıpkı bu şekilde bir atmosfer City of Steam’de bizleri bekliyor. Steampunk nedir diye soracak olursanız; Elektriğin var olmadığı bir dünya düşünün ve bu dünyada mekanik ve varsa buhar yardımı ile çalışmaktadır. Böylesi hoş ve farklı bir atmosfere sahip free 2 play deneyimine hazırlanın.

Tamamen tarayıcı tabanlı bir yapım olan City of Steam’i hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeden kullanmakta olduğunu web tarayıcınız üzerinden sadece kayıt olup oynayabileceksiniz. MMORPG oyununda olması gereken her şeyi bünyesinde taşıyan City of Steam bizlere yetenek ağacından tutunda, zengin eşya yelpazesi ve muhteşem bir PvP sistemi dahi sunuyor.

Oyun henüz Türkçe dil desteğine sahip değil ancak bunun adına geliştirmeler hızlı bir şekilde sürmekte, oyunun gelecek aylar içerisinde Türkçe dil desteğine kavuşması bekleniyor. 

City of Steam için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
5 / 19,557
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Mechanist Games

Rol Yapma Popülerleri

 1. Bombom
  BombomMMO Tarzı Online Tarayıcı Oyunu
 2. Drakensang Online
  Drakensang OnlineÜç Boyutlu Ücretsiz Tarayıcı Oyunu
 3. NeverWinter
  NeverWinterÇevrimiçi MMORPG Oyunu
 4. Marvel Avengers Alliance
  Marvel Avengers AllianceOnline RPG Oyunu
 5. BloodMoon
  BloodMoonOnline Vampir ve Kurt adam Oyunu