Çılgın Tarla 3

Çılgın Tarla 3

Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 1/5

1
Çılgın Tarla 3
Çılgın Tarla 3
Çılgın Tarla 3

Online Çiftlik Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Dünyanın birçok farklı bölgesinde bulunan ve farklı iklim özellikleri taşıyan çiftliklerde çiftçi olmaya hazır mısınız? Zaman geçirmek için mükemmelin ötesinde bir yapım olan Çılgın Tarla 3 ile çiftlik oyunlarına farklı bir göz ile bakmaya başlayacaksınız. Her şeyden ötesi bilgisayarınızda size özel bir profil ile oynayabileceğiniz Çılgın Tarla 3 ile hayalinizdeki dünyanızı kurabilecek ve dilediğiniz gibi yönetebileceksiniz.

Oyunun bünyesinde bulunan dünya çapında beş farklı çiftlik bulunuyor. Bu çiftliklerin her biri farklı iklim özellikleri taşıyor olabilir, bunlardan bir kaçına örnek verecek olursak; Soğuk iklim içeren çiftliğimizde penguenler bulunuyor ve soğuk iklimde yaşayan diğer türden hayvanlar, sıcak iklimde ise bildiğimiz sıradan çiftlik hayvanları ve diğer çiftliklerde çeşitli iklim farklılığı gösteriyor.

Oyunda farklı iklimler yaşayan çiftliklerin olmasının bize ne gibi bir faydası olacak diye düşünecek olursak; Bunun en basit örneği sürekli farklı atmosfer ve farklı çevre unsurları görecek olmamız. Oyunda farklı şeyler görmek bizleri de oyunun farklı bölümlerini oynamaya ister istemez teşvik edecektir.

Çılgın Tarlı 3’te ilerleyebileceğiniz birbirinden eğlenceli 95 seviye bulunuyor, ilk seviyeden başlayıp seviyenizi en son 95’e kadar yükseltebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunda 30 farklı çiftlik hayvanı bulunuyor. Çılgın Tarla diye boşa demiyoruz hayvanlarınız ara sıra çılgın davranışlar sergileyecektir, bunlara alışsanız iyi olur.

Çılgın Tarla 3 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
13 / 23,959
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Alawar
Kurulum adımlarında araç çubuğu, anasayfa değiştirme vb. seçenekler barındırır. Seçerek ilerleyiniz.

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftPopüler Sandbox ve Strateji Oyunu
 2. Minecraft
  MinecraftWindows 10 için Popüler Strateji Oyunu
 3. Age of Empires II: The Conquerors Expansion
  Age of Empires II: The Conquerors ExpansionPopüler ve Sevilen Strateji Oyunu
 4. Plants vs. Zombies
  Plants vs. ZombiesBitkilerle Zombi Öldürme Oyunu
 5. Command & Conquer: Red Alert 2
  Command & Conquer: Red Alert 2Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu