Cengiz Han 2

Cengiz Han 2

Editör Puanı: 4.5/5
4.5

5 Kullanıcı: 4.2/5

4.2

Türkçe Ücretsiz MMORPG Oyunu

Sezer Yılmaz Son güncelleme 5 yıl önce

Cengiz Han 2, oynaması bedava olan Türkçe bir MMORPG'dir. Ülkemizde en çok oynanan devasa çok oyunculu rol yapma oyunlarından biri olan ve yüzbinlerce kayıtlı aktif kullanıcıya sahip JoyGame'in bu oyununu hemen indirip bu maceraya sen de katılabilirsin.

Kayıt işlemi sırasında takip etmeniz gereken adımlar için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz:

Tarihi bir kişilik olarak Cengiz Han'ı duymayan kalmış mıdır bilinmez, fakat Cengiz Han'ın şanlı ordusuna girebilmek için bu oyunu indirip bedavaya oynayabilirsiniz. Serinin bu ikinci oyununda Cengiz Han'ın oğlu Kubilay Han; Türk, Pers, Rus ve Moğol ırklarından oluşan imparatorluğun dağılmasını engellemeye çalışmaktadır. Bunun yanında Avrupa'ya egemen olan Romalılara karşı da amansız bir mücadeleye girişir. İşte karmaşa içindeki bu savaş alanında bizler karakterimizi Kral olana kadar geliştirip ırkımıza hayat veriyoruz.

Cengiz Han 2'de toplamda 4 tane ırk var. Bunlar; Türkler, Persler, Ruslar ve Moğollardır. Her ırkın kendine has özellikleri vardır. Ayrıca oyunda tam 12 çeşit sınıf vardır. Bunlardan mutlaka biri sizin oyuncu özelliklerinizi yansıtıyordur. İsterseniz bu sınıflara kısaca bir göz atalım.

 • Ateş Büyücüsü: Kutsanmış Alev ve Ateş Elementi kullanırlar. Savaş alanında ateş öğelerini çok iyi kullanabilirler. Özellikle yakın dövüşlerde kendini çok iyi avunurlar ve kalabalık düşman birliklerinin korkulu rüyalarıdır.
 • Gardiyan: Alaybozan Tüfeği ve gülle kullanırlar. Uzun mesafeli silah kullanmakta ustadırlar. Özellikle savaş alanının arka bölgelerinde uzaktan yaptığı saldırılarla çok etkili olarak kullanılabilirler ve destek denince akla gelen sınıflardan biridir.
 • Kahin: Asa ve Büyü Saldırıları kullanırlar. Bir yerde fırtına varsa, şimşekler çakıyorsa ve gök gürültüsü duyuyorsanız bilin ki orada Kahin vardır. Savunma konusunda deneyimsiz olsa da orduları tek başına yok edebilecek saldırı gücüne sahiptir.
 • Keşiş: Flama ve çakra gücü kullanırlar. Takım arkadaşlarına sağlık dağıtarak onları destekler. Hatta gerekli yerlerde yardımına çağırdığı kurt ve ayı ile saldırı konusunda iyi işler çıkarabilir.
 • Kılıç Ustası: Çift Kılıç kullanırlar. Ani saldırılar konusunda uzmanlaşmıştır. Rüzgarkoşan özelliği ile amansız saldırılar yapabilir. Teke tek karşı karşıya kalmak istenmeyecek bir sınıftır.
 • Mızrakçı: Mızrak ve Kalkan kullanırlar. Bir yerde savaş varsa en önde ilerleyen sınıflardan biridir. Dolayısı ile yakın dövüş konusunda iyidirler. Yüksek hasar verebilirken hareket yetenekleri de gelişmiştir.
 • Okçu: Ok ve yay kullanırlar. Uzun mesafeden çok etkilidirler. Gizli tuzaklar kurabilirler. Hiçbir zaman yalnız gezmeyi sevmezler, çünkü savunmaları kuvvetsizdir.
 • Şaman: Çekiç ve Savaş davulları kullanırlar. Şifa konusunda uzmanlıkları paha biçilemezdir. Ölen takım arkadaşlarını hayata bile döndürebilirler. Bir partide şaman varsa o grubun sırtı kolay kolay yere gelmez.
 • Savaş Büyücüsü: Tılsımlı asa ve kitap kullanırlar. Gizemli büyülerin ana odağıdır. Büyülerinin etkili kullanılması için yenilenme sürelerine çok dikkat edilmelidir.
 • Savaşçı: Kılıç ve Kalkan kullanırlar. Tamamen fiziksel güce dayalı olarak savaşırlar. Büyü kesinlikle kullanmazlar. Çok dayanıklı olduklarından savunma konusunda başarılıdırlar.
 • Suikastçi: Arbalet ve kısa ok kullanırlar. Suikast deyince akla yakın mesafe gelse de Cengiz Han 2'de suikastçiler uzun mesafeden de etkililer. Özellikle görünmez olabilme yeteneği ve pusu kurmak konusunda uzmandırlar.
 • Tüfekçi: Keskin nişancı tüfeği ve özel kurşun kullanırlar. Savunma ve saldırı konusunda iyidirler. Bu sebeple çok dengeli bir sınıf diyebiliriz. Çok ilginç bir özellikleri olarak ölü taklidi yapabilirler.

Cengiz Han 2 ile ilgili son olarak değinmemiz gereken nokta da para birimleridir. Oyunda 4 çeşit para birimi vardır. Bunları değişik yollardan kazanabiliriz. Bunlar Hanlık parası, Pazar Parası, Moğol Sikesi ve Moğol Parasıdır. Herkese bol paralı oyunlar dileriz.

Bu güçlü ve dünyanın en iyi online oyunları arasında gösterilen Cengiz Han 2’yi ücretsiz olarak indirip, üye olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

 • Ziyaretçi
  5
  - Cengiz Han 2 için Ziyaretçi dedi ki;

  benim çarım var 4 senedşr onuom çarı çaldı kuzenim nerden indircemi unuttum artık silindi oyun yükleyemium media get joygame flan inio linkini atarsanız sevinirim aga

 • Maresal
  Cengiz Han 2 için Maresal dedi ki;

  Oyuna başlayanlar pişman olur. 3 yıl oynadım ve vakit kaybı olduğunu anladım. Para yatırmadan sağlam olmanın yolu neredeyse hiç yok. Olanın da videosunu çekmiştim belki o da geçersiz oldu.
  Öncelikle hediye sistemi bozuk. Etkinliklerde şartları eksiksiz getirdiğinde ödül gelmiyor. Bir defasında uzun süre oynayamamıştım. Sanırım perşembe açmayı başardığımda bir etkinlik vardı; hafta içi acemi, iç işler vs. eksiksiz yapan ödül alacak diye. "Herhalde gelmez ama yapayım" diyerek isteneni yaptım. Sonre ne oldu dersiniz?
  Hediyeler hesabımdaydı.
  Kimse sizi bu oyunda sağ bırakmıyor, gördükleri anda size tek atıyorlar. Sağlam olmak için HP yatırmanız gerkiyor. Eğer yatıramıyorsanız hiç başkentten/Pekin'den çıkmayın.
  Kısaca oynamayın.

  Eksi Yönleri: Fazla HP gerekliliği, Hediye sisteminin bozuk olması
 • Ziyaretçi
  5
  - Cengiz Han 2 için Ziyaretçi dedi ki;

  şahsen 2 yıldır oynuyorum grafik ve arada bir oyundan atması dışında hiçbir kötü tarafını görmedim

  Artı Yönleri: bayağı bence indirin level atladıktan sonra çok daha güzel Eksi Yönleri: -
 • yusuf koca
  Cengiz Han 2 için yusuf koca dedi ki;

  oyunu ındırdıgınıze degmiyor browser oyunlar bile daha iyidir adam oyundaki görevleri yapmaktan başını kaldıramıyor zindanlara gunde 1kere gurup halınde girmeniz gerekiyor

 • ceng
  Cengiz Han 2 için ceng dedi ki;

  arkadaslar bu oyunda 72.svy şamanım var 68.svy kılıc ustam var 71.svy kılıc ustm var 54.svy okcum var sız secın

  Artı Yönleri: yok Eksi Yönleri: zırhlrı

Cengiz Han 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
22 / 56,599
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Joygame

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 3. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 4. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu
 5. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu