Car Bounty

Car Bounty

Editör Puanı: 4/5
4
Ekran Görüntüsü 1
Ekran Görüntüsü 2

Online Araba Yarışı Simülasyonu Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Web tabanlı bir oyun olan Car Bounty hiçbir indirme işlemine gerek duymadan tamamen kullanmış olduğunuz internet tarayıcınız üzerinden oynamanıza olanak tanıyan online araba yarışı oyunu. Uzak doğunun en büyük online tarayıcı oyunu yapımcıları arasında yer alan Elex-Tech’in yapımcısı olduğu Car Bounty 337.com üzerinden oynanabilen bir yapım.


Türkiye online oyun pazarında büyük bir dilime sahip olan Elex-Tech daha önce Türkiye’de Bombom, Sezar ve Immortal King’ten daha farklı bir proje ile piyasada.


Tamemen ücretsiz ve Türkçe olarak yayın hayatına başlayan Car Bounty online oyun severler tarafından hemen büyük bir ilgi görmeye başladı ve sevilen bir oyun haline gelmeyi başardı. Alanında tek olan Car Bounty yeni ve farklı bir online oyun arayışı içinde olan oyun severlerin yeni tutkusu olacak.


Oyuna başlarken öncelik olarak bir karakter oluşturma ekranı ile karşılıyorsunuz, ve oyunda ki karakterinizi oluşturmaya başlıyorsunuz. Kendinize göre oluşturduğunuz karakterinizin ardından oyunda seçim yapabileceğiniz bir bölüm daha karşımıza çıkıyor. Bu seçim alanında Car Bounty bizden şirket seçimimizi ve hangi sektörde bulunmamızı istediğimizi soruyor. Oyunda seçebileceğiniz 5 farklı sektör bulunuyor:

 • Eğlence
 • Elektronik
 • Hizmet
 • Perakende
 • Yeme ve İçme

Oyunda sektör seçiminin ardından hemen oyuna başlıyoruz. Seçtiğiniz sektöre göre daha da büyümek ve gelişmek için mağazalar açabiliyorsunuz. Oyunda sermaye terimi de bulunuyor, sermayenizi de arttırabilmek için daha çok mağaza açıp sektörünüzde işlerinizi ilerletmelisiniz.


Peki kazandığımız o kadar para ne işe yarayacak o paralar ile ne yapacağız?
İşte tamda burada oyunun asıl amacı ortaya çıkıyor, lüks içinde yaşayıp çılgın araba yarışlarına katılmak bizim tek eğlencemiz ve hobimiz. Hemen en lüks eve sahip olduktan sonra son model arabanızı satın alarak kıyasıya mücadelenin verildiği yarış pistine giderek yarışmaya başlayabilirsiniz.


Hemen internet üzerinden oynayabileceğiniz bu harika araba yarışı oyununa ücretsiz bir şekilde üye olup Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Car Bounty için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
13 / 56,534
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Elex-Tech

Simülasyon Popülerleri

 1. Car Bounty
  Car BountyOnline Araba Yarışı Simülasyonu Oyunu
 2. Zoomumba
  ZoomumbaÇılgın Çevrimiçi Hayvanat Bahçesi Oyunu
 3. Skyrama
  SkyramaÜcretsiz Online Havaalanı İşletme Oyunu
 4. Hell Blades
  Hell BladesOnline Helikopter Simülasyonu Oyunu
 5. RamaCity
  RamaCityÜcretsiz Online Şehir Simülasyonu