Allods Online

Allods Online

4.0.01.40b
Editör Puanı: 5/5
5

7 Kullanıcı: 3.4/5

3.4
Allods Online
Allods Online
Allods Online

Türkçe Online 3D MMORPG Oyunu

Sezer Yılmaz Son güncelleme 4 yıl önce

Allods Online son derece gelişmiş grafikleriyle 2011 yılının en iyi MMORPG'si olmaya şimdiden aday bir oyun. Üstelik Rusya kaynaklı Mail.ru Games tarafından tamamen Türkçe seslendirildi. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Allods Online oyunundaki karakterleri hepimizin yakından tanıdığı ünlü isimler seslendirdi.

Sarnaut gezegeni bir takım afetler zincirinden sonra parçalanarak, bölünmüştür. Her bir parça Allod olarak adlandırılıyor. Her bir parçada üçer ırk yaşamakta olup, imparatorluk ve ittifak olarak iki taraf bulunuyor. Irkların kendi aralarındaki savaşın dışında Sarnaut gezegenine açtıkları geçitlerle gelen yaratıklarda oyuna farklı bir heyecan katmaktadır.

Allods

Allods Online Ekran Görüntüleri 0 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 1 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 2 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 3 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 4 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 5 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 6 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 7 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 8 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 9 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 10 thumbAllods Online Ekran Görüntüleri 11 thumb

Allods Online Hikayesi

Sarnaut gezegeni olağanüstü kıtalara sahiptir. Her kıtanın kendine özgü iklimi, yaratıkları ve savaşçıları bulunuyor. Huzurlu ve barış dolu bir gezegen olan Sarnaut'un en güçlü gruplarından biri olan Ulu Büyücüler Meclisi'nin başkanı olarak Skrakan seçilir. Yeni baş büyücü gezegendeki yetenekli öğrencileri toplayarak onlara yıllarca ders verir. Bu öğrencilerden ikisi Nezeb ve Tenses, yetenekleriyle göz dolduran bu iki genç Kanya krallığı kurulana kadar göçebe kabilelerine liderlik etmişlerdir. Bir süre sonra aralarında çıkan kavgayı kaybeden Nezeb kabilesinden uzaklaşarak uzak diyarlara gider. Burada kendi kabilesi gibi göçebe yaşayan Ugra halkına katılır. Kısa süre içerisinde halkın güvenini kazanır ve Ugra kabilesinin liderleri arasına katılır. Nezeb liderliğinde kurak topraklardan kurtulan kabile Kanya krallığının verimli topraklarına yerleşirler. Burada gerçekleşen büyük savaştan zafer elde eden Nezeb, bu verimli topraklarda Zadagan krallığını kurmuştur. Eski arkadaşının yönetiminde olan Kanya ile uzun yıllar süren savaşlar yaşanacağını bilmektedir.Sarnaut gezegeni savaştan daha çok büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Uzay boşluğunda birden ortaya çıkan Astral isimli gizemli madde Sarnaut gezegenini içerisine alarak parçalara ayırmıştır. Ancak parçalanan gezegen dağılmayarak astral içerisinde salınmaya başlamıştır. Gezegende meydana gelen büyük felaketin ardından eskiden kalan düşmanlık tekrar baş gösterdi. Tenses ve Nezeb düşmanlığı eskiden olduğu gibi iki farklı insan ırkıyla sınırlı kalmadı. Gezegende yaşayan diğer 4 ırkta savaşa dahil oldu.

Yaşanan büyük savaşlar sırasında gizemli astral maddesi içerisinde bulunan gezegen parçaları arasında seyahat çok zordu. Günün birinde eski balıkçı teknesini astral boşluğuna düşüren balıkçı bodur çok önemli bir buluş yapmıştır. Balıkçı teknesinin altında bulunan ve nereden geldiğini bilmediği bir taş sayesinde tekne astral maddesinin içerisinde yüzebilmekteydi. Bu buluş parçalanmış gezegendeki yaşamı tamamen değiştirmiş, ittifak ve imparatorluk kuvvetleri yeni adalar bulmak için keşiflere çıkmışlardır. Bu keşifler sırasında İlahi Bölge adında bir ada bulunmuştur. Ada bulunmadan önce küçük çatışmalar olarak devam eden savaş etki alanını genişletmiş ve amansız bir savaş haline gelmiştir.

Allods Online Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: 1.5 GHz Pentium 4 veya üstü
 • RAM: 512 MB
 • HDD: 3 GB boş alan
 • Ekran Kartı: ATI Radeon 9600+ VGA Kart

Tavsiye Edilen:

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: 2 GHz Pentium 4
 • RAM: 1024 MB (1GB)
 • HDD: 3 GB boş alan
 • Ekran Kartı: Nvidia 6600 VGA Kart

Hemen ücretsiz bir şekilde üye olup, oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

Allods Online Artı Yönleri
 • + Türkçe seslendirme
Allods Online Eksi Yönleri
 • - Büyük kurulum dosyası boyutu
 • djdjfjjf
  Allods Online için djdjfjjf dedi ki;

  güzel oyun

 • SALAZAR
  Allods Online 4.0.01.40b için SALAZAR dedi ki;

  BEN BU OYUNU OYNAMAK İSTİYORUM

 • Ziyaretçi
  Allods Online 4.0.01.40b için Ziyaretçi dedi ki;

  arkadaşlar eyer arkadaşların dediğigibi durduk yerde ban olayı varsa buda adamın canını sıkar oyunun hiç tadı kalmaz istediğikadar güzel olsun isterse süperolsun hiç farketmez yok eyer oyun kuralına göre oynamıyorsa bu da oyuncunun hatası keşke banlama gibi bir sorun olmasaydı küfülü sözleri kulanmadıkça oynda neden ban olsun eyer bu mümkünse nasıl üye olduğumuzda sakıncalı bir niki kabul etmiyorsa oyundada otomotimen kulanılan sözcükleride engelesinler bunu yapabilirler aklıma şu geliyor acaba bir mühtet zaman tanıyorlar parayla alışferş yapılmadımı o oyuncuyu takip altına alıyorda sonra banmı yiyiyor bu sırada parayla alışveriş yapanlara meydan kalıyor oyunu degede tumak içinmi bilmiyorum sadece bir mantık yürütüm demiyorm bu var olasılık bakacağız takibe alacam bu arkadaşlarında görüşlerinide alacağız yok bu arkadaşlar hadini aşmışlardır belkide ondandır aklıma gelmiyor deyil yani ban yemeleri umarım durduk yerde ban olmaz

 • Ad Soyadmuzdarip m
  Allods Online 4.0.01.40b için Ad Soyadmuzdarip m dedi ki;

  kısaca özetlemek gerekirse paran varsa en iyi oyun diyebilirim her yönden, fakat parasız:=) hiç bişey
  inanmak istemeyenler girip takılsın bi kaç hafta:D

 • allods wariorrs
  5
  - Allods Online 4.0.01.40b için allods wariorrs dedi ki;

  kardeşim bakın ben bu oyunu 1 yıldır oynuyorum warrior dandik bir sınıftı düzeldi
  para basmayla ne alakası var her oyun öyle bundan hic olmassa para kassarak kristal alınıyor
  eter kasmadan günde 12 kg bi bir fiyat kasıyorum.siz adam gibi oynarsanız kimse sizi bamlamaz
  siz gidin m2 de 0-66 lvl arası takılın ozmn:)

Allods Online için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
8 / 124,109
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Mail.ru Games

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu
 3. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 4. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 5. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu