AION

AION

Editör Puanı: 4.5/5
4.5

3 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
AION Ekran Görüntüsü 1
AION Ekran Görüntüsü 2
AION Ekran Görüntüsü 3
AION Ekran Görüntüsü 4

Türkçe Online Aksiyon-RPG Oyunu

Furkan Kirazoğlu Son güncelleme 4 yıl önce

Fantastik bir dünyanın birbirinden güzel büyülerle iç içe geçtiği AION’u kaçırdıysanız şimdi denemenin tam zamanı. Bir yılı aşkın süredir ücretsiz olan oyun artık Türkçe.

Üç boyutlu olarak tasarlanmış Atreia dünyasında geçen oyun MMORPG türünde. Benzer oyunlarda olduğu gibi AION’da da görev alabiliyor, çirkin yaratıklarla savaşabiliyor ve mekanları arkadaşlarınızla temizleyebiliyorsunuz. Bütün bunların yanında gerçek oyuncularla mücadele ettiğiniz PvP’lerde devasa savaşlara tanıklık edebiliyorsunuz. AION'u farklı kılansa tüm bu özellikleri başarılı bir şekilde bir araya getirmesi ve dengeli bir sistem kurabilmesi oluyor.

Bir MMORPG oyununda olması gerekenleri fazlasıyla yerine getiren AION’u ücretsiz olduğu zaman denemediyseniz şimdi oynamanın tam zamanı. Türkçe dil desteğiyle çok daha rahat bir AION tecrübesi yaşayabilirsiniz.

AION Ekran Görüntüleri

 • reisAd Soyad
  AION için reisAd Soyad dedi ki;

  3senedir oynuyorum oyun indirdıkten sonra paketler falan 30 gb yer kaplıyor indirmesi biraz guç ama oyun super bagımlılık yapıyr oyuzden tavsıye etmem fakat ev falan alıyorsun içini kafana göre diziyorsun oyun ucretsiz diyenler aldanmayın gp siz bi sey anlamazssınız buda aylık ucret demek haa oyun içinde kınah kasarsanız gp ler beleşe gelebılır gp sız ticaret falan yok bunu aklınızdan cıkarın gp sız oyun kısıtlı anlayacanız

 • Mustafa
  AION için Mustafa dedi ki;

  Oyunu yaklasık 2 senedir oynuyorum mmorpg arıyosanız aion ram size göre ilk lwllerda biraz sıkıcı gelebilir 65den sonra gercektwn super bir oyun iyi gunler dilerim

 • bilgi
  AION için bilgi dedi ki;

  arkadaşlar ben aionu kurdum süper bir oyun 10.levelden sonra uçabiliyoruz ev yapıyoruz vb.ama 2 günde kuruluyor.aionun kurulması için gemeforge nin kurulması gerek. o yüzden uzun sürüyor.ama süper bir oyun beklediğinize deyecek.iyi eğlenceler. :)

 • bilgi
  AION için bilgi dedi ki;

  arkadaşlar ben aionu kurdum süper bir oyun 10.levelden sonra uçabiliyoruz ev yapıyoruz vb.ama 2 günde kuruluyor.aionun kurulması için gemeforge nin kurulması gerek. o yüzden uzun sürüyor.ama süper bir oyun beklediğinize deyecek.iyi eğlenceler. :)

 • Esrarengiz Bayan
  4
  - AION için Esrarengiz Bayan dedi ki;

  Kadir, ben torrent ile 19,7 GB'lık oyun indirmeye çalıştım. Valla ne diyeyim 10 gün falan sürüyor kardeş..

  Artı Yönleri: Oyunun grafikleri çok iyi. Eksi Yönleri: Çok yavaş iniyor, ayrıca setup dosyası dayanıklı değil...

AION için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
25 / 75,310
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Gameforge4D

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 4. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu