Able Archer Red Crucible 2

Able Archer Red Crucible 2

Editör Puanı: 4/5
4

3 Kullanıcı: 5/5

5
Able Archer Red Crucible 2
Able Archer Red Crucible 2
Able Archer Red Crucible 2
Able Archer Red Crucible 2

3 Boyutlu Online FPS Oyunu

Mehmet Karakaya Son güncelleme 5 yıl önce

Üç boyutlu görselleri ve başarılı ışıklandırma efektleri ile dikkat çeken Able Archer Red Crucible 2 sadece grafikleri ile değil ortaya koyduğu başarılı oynanış özellikleriyle de online oyun severlerin beğenisi kazanacak türden bir yapım. Oynanabilirliği başarılı kılan en önemli etkenler ise oyun içi kullanmanıza olanak tanınan tank, helikopter, jet gibi birçok farklı aracın bulunması.

Grafiklerinin bir online oyuna oldukça iyi görünüyor olması Able Archer Red Crucible 2’yi rakiplerinin önüne taşıyor. Şu an için sadece Windows sürümü indirilebilir olan Able Archer Red Crucible 2’nin yakında Mac verisyonun da yayınlanması bekleniyor. Bunun yanı sıra indirmeden oyunu internet üzerinden oynayabilme şansına sahipsiniz.

Oyunun 3 boyutlu grafikleri bizlere böylesi bir oyunu tarayıcı üzerinden oynayabileceğimiz gerçeğine uzaklaştırıyor ancak Able Archer Red Crucible 2 internet tarayıcıları üzerinden de çok akıcı bir şekilde çalışabiliyor. Oyun bir FPS oyununun verdiği görselliği oyuncuya aktaramıyor olabilir ama tarayıcı üzerinde çalışan en başarılı görsellere sahip olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Able Archer Red Crucible 2’yi internet tarayıcınızda çalıştırmak için Unity Web Player’ı kurmanız gerekiyor. Oyununun oynanabilirliğini arttıran en önemli etkenler olan araçlar ise oyunda bizlere başarılı bir savaş ortamını hazırlıyor. Bu araçlarla birlikte diğer oyunculara karşı mücadele vermek artık daha keyifli ve daha eğlenceli bir hale dönüşecek.

Unity Web Player
Unity Web Player Unity 3D Web Oynatıcı

Başarılı oynanabilirliği ve bir web oyununa nazaran sahip olduğu başarılı görselleri ile Able Archer Red Crucible 2 tamamen ücretsiz olarak online oyun severlerin beğenisine sunuldu. Hemen ücretsiz kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.

Able Archer Red Crucible 2 Artı Yönleri
 • + Tarayıcı Üzerinden Oynanabilmesi
 • + Oynanabilirlik
Able Archer Red Crucible 2 Eksi Yönleri
 • - Atmosfer
 • - Düşük Grafikler
 • kemalacikel
  Able Archer Red Crucible 2 için dedi ki;

  ben red crucible 2 oynuyordum faceden ama oyun ikiyebir kapanıyor unity web player çöküyor artı parasız silah alınca vuruş gücü düşük oluyor yani paralı silah alanlar sizi keklik gibi avlıyor yani parayla alacaksın ben parayla aldım işte şu kadar coins alırsan şu kadar bedava diyor bedavaları bir türlü gelmiyor hakkımı arayıncada beni oyundan attılar vede 12 ay oynayamacak mışım yani bir kaos para verdik oyuna giremiyoruz sorun olduğunda da yetkili yok yani kayda değer bir oyun degil yetkili bulamazsınız bence bu oyunu oynamayın sıfır puan veriyorum beni dolandırdılar sizide dolandırmasın lar

  Eksi Yönleri: çok ne söylesem az kalır ama oynayanlar bilir para tuzagı bir sürü hacker giriyor oyuna sen keklik oluyorsun adam seni görmeden avlıyor zaman kaybından ve para kaybından başka birşey degil
 • Batuhan Ayyıldz
  5
  - Able Archer Red Crucible 2 için Batuhan Ayyıldz dedi ki;

  Abi oyun artık kapanıyor onceden ole bişi yoktu şimdi hem agır acılıyor hemde bı sure sonra kapanıyor oyunu oynarken sorun yok ama

 • emre yalcin
  5
  - Able Archer Red Crucible 2 için emre yalcin dedi ki;

  bende 2tane onur puanı var
  ben oyunu beğendim

 • serdar
  Able Archer Red Crucible 2 için serdar dedi ki;

  cok güzel oyun arkadaşım oynarken önerdi bence süper

 • metin ayhan
  5
  - Able Archer Red Crucible 2 için metin ayhan dedi ki;

  15 eldir hiç ölmüyorum para vermiyoooo

Able Archer Red Crucible 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
4 / 29,469
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

Web Oyunları Popülerleri

 1. Smeet
  SmeetOnline Yaşam Simülasyonu
 2. Goodgame Big Farm
  Goodgame Big FarmOnline Çiftlik Simülasyonu
 3. Farmville 2
  Farmville 2Online Üç Boyutlu Çiftlik Oyunu
 4. Legend Online
  Legend OnlineOnline Rol Yapma Oyunu
 5. Wolfenstein 3D
  Wolfenstein 3DWolfenstein 3D Tarayıcı Oyunu FPS