5Strike

5Strike

Editör Puanı: 4/5
4
5Strike Ekran Görüntüsü 1
5Strike Ekran Görüntüsü 2
5Strike Ekran Görüntüsü 3
5Strike Ekran Görüntüsü 4
5Strike Ekran Görüntüsü 5

Online Tarayıcı Savaş Oyunu

Enis Kirazoğlu Son güncelleme 4 yıl önce

5Strike bir tarayıcı tabanlı taktiksel savaş oyunudur. Oyunu oynamak ücretsizdir. Yani 5Strike, free-to-play bir oyundur. Ayrıca oyun tamamen Türkçe olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunda; keskin nişancı, koşucu, topçu, yok edici ve itici olmak üzere toplamda beş sınıf yer alıyor. Bunlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve kendimizi geliştirerek takımımızı oluşturmaya çalışıyoruz. Yeteneklerimizi ve takım oyuncularımızı artırarak da rakiplerimizi daha kolay alt etme yolunda sıkı adımlar atıyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz her sınıfın kendine özel bir yeteneği oluyor. İşte bu yetenekleri hesaba katarak savaşımızda kendi alanımızı ifade eden 9 karelik bölgeye askerlerimizi stratejik olarak yerleştiriyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken nokta rakibimizin yapacağı dizilime göre taktiğimizi belirlemek oluyor. Yerleşim bittikten sonra ise savaş başlıyor.

Taktiksel bir savaş oyununda ilk olarak stratejilerin söz sahibi olduğunu söylememize gerek yok. Stratejik olarak alacağımız kararlar tamamen oyunumuzu etkiliyor. Birbirinden değişik taktiklerimizi oluşturmamız için bizlere farklı seçenekler sunan 5Strike'da maçlar, ateş etme özellikleri olan bir satranç karşılaşmasına benziyor. Yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Herkese bol taktikli oyunlar.

5Strike için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
4 / 14,162
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
GameRill

Aksiyon Popülerleri

 1. Desert Operations
  Desert OperationsOnline Askeri Strateji Oyunu
 2. Starblast.io
  Starblast.ioOnline Uzay Savaş Oyunu
 3. Critical Strike Portable
  Critical Strike PortableCounter Strike Benzeri Ücretsiz FPS Oyunu
 4. Agar.io
  Agar.ioEğlenceli ve Heyecanlı Top Yeme Oyunu
 5. Crossout
  CrossoutMMO Aksiyon Oyunu