OGame Speedsim

OGame Speedsim

0.9.8.1
Editör Puanı: 5/5
5
OGame Speedsim
OGame Speedsim
OGame Speedsim
OGame Speedsim
OGame Speedsim

OGame Savaş Simülatörü

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 yıl önce

OGame Savaş Hesaplama İşlemlerini Bu Simülatörle Gerçekleştirin

OGame Speedsim programı, uzun yıllardır hem ülkemizde hem de dünyada severek oynanan OGame için hazırlanmış bir OGame simülatörü olarak karşımıza çıktı ve oyundaki savaşlara girmeden önce tüm olasılıkları kolayca hesaplayabilmeniz ve sonuçları görebilmeniz için tüm araçları sunuyor diyebilirim.

Normalde OGame oynarken maalesef karşımızdaki kişinin gücünü bilsek dahi sonucu tahmin etmemiz oldukça zor olabiliyor. Kimin ne kadar kayıp vereceği, bir ay oluşup oluşmayacağı ve pek çok diğer değerli bilgi maalesef oyun içerisinden erişilebilir değil ve OGame Speedsim bu işi tam anlamıyla bir çocuk oyuncağı haline getiriyor.

OGame savaş simülatörü arayanlar ve OGame savaş hesaplama işlemlerini bir dakikadan daha kısa sürede bitirmek isteyenlerin beğeneceğine inandığım uygulama, sizden sadece sizin ve karşı tarafın donanma bilgilerini, bir de teknoloji düzeyi verilerini talep ediyor.

Kendi donanmanız ve bilgilerinizi her defasında yeniden girmenize de gerek yok. Zira programın profil kaydetme özelliği sayesinde elinizdeki bilgileri saklayabiliyor, değişiklik gerçekleştirmek isterseniz onu da sorunsuzca tamamlayabiliyor ve ardından yeniden kaydedebiliyorsunuz.

Savaş raporlarının da oldukça detaylı olması sayesinde uygulamanın OGame hesaplayıcılar arasında en güzel sonuçları verenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim. Tamamen doğru sonuçlar veren ve herhangi bir eksikliği bulunmayan OGame Speedsim'i indirerek oyundaki rakiplerinize karşı büyük bir avantaj da elde edebiliyorsunuz.

OGame'de her zaman başarı elde etmek ve hem kayıplarınızın hem de kazançlarınızın hesabını tutmak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim. OGame'i hala oynamadıysanız tabii ki denemeyi de unutmayın. Aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

OGame
OGame Ücretsiz Tarayıcı Tabanlı Online Strateji Oyunu

OGame Speedsim için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
8 / 1,657
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/Win8.1
Üretici:
nicohoeft

Trainer Popülerleri

 1. CS Wall Hack
  CS Wall HackCounter Strike Duvar Hilesi
 2. Need For Speed Most Wanted Trainer
  Need For Speed Most Wanted TrainerMost Wanted için Ekstra Özellikler
 3. GTA 5 Trainer
  GTA 5 TrainerGTA 5 PC Hile Programı
 4. Assassins Creed Trainer
  Assassins Creed TrainerAssassins Creed Hile Programı
 5. Need For Speed Underground Most Wanted Super Mod