Neşeli Çiftlik

Neşeli Çiftlik

Editör Puanı: 4/5
4
Neşeli Çiftlik
Neşeli Çiftlik
Neşeli Çiftlik
Neşeli Çiftlik

Neşeli Çiftlik Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Oyun piyasasında oldukça fazla bulunan çiftlik oyunlarını her online oyun sever biliyordur, ancak Neşeli Çiftlik oyununun diğer çiftlik oyunlarından bir farkı var oda online olmaması. Neşeli Çiftlik’i sisteminize indirip kolay bir şekilde kurup hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Alawar’ın çiftlik oyunlarından sadece bir tanesi olan Neşeli Çiftlik ile farklı bir çiftlik oyunu sizleri bekliyor. Bir çeşit eşleştirme oyunu mantığı ile oynanan Neşeli Çiftlik’e bayılacaksınız.

Neşeli Çiftlik’in sahibi olan Neşe ile hemen çiftliğe gidip birbirinden güzel görünen ve iştah kabartan taze sebzeler yetiştir ve zamanı gelince onları topla. Sebzelerin ister bir kısmını kendinize ayırabilir yada para kazanmak amacıyla sebzelerinizi pazarda iyi bir fiyata müşterilerinize satabilir ve para kazanmaya da başlayabilirsiniz.

Çiftliğe ilk adım attığınızda sizi eski püskü yıkık dökük bir çiftlik karşılayacak ancak bu çiftliği daha eğlenceli ve daha neşeli bir hale getirebilmek sizin elinizde. Bunun içinde çok çalışmalı, çiftliğinizin her bir köşesini özenle hazırlamalı ve hayalinizdeki gibi neşeli bir çiftlik oluşturmalısınız.

2 boyutlu bir oyun olan Neşeli Çiftlik bununla birlikte hem görsel açıdan hoş bir izlenim bırakıyor hem de oynanış olarak oyunculara çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Örneğin oyuncular çiftliğinizde ki su hattını daha rahat kontrol edebileceksiniz ve bunları oluşturabileceksiniz.

Oyun boyunca çiftliğinizi dilediğiniz gibi geliştirebileceksiniz ve hatta çiftliğinizi usta bir mimara tasarlatmak isterseniz oyunda çiftliğinize en uygun planı edinebileceksiniz. Hemen Neşeli Çiftlik’i indirip tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Neşeli Çiftlik için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Neşeli Çiftlik crack, Neşeli Çiftlik serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
24 / 35,552
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Alawar
Kurulum adımlarında araç çubuğu, anasayfa değiştirme vb. seçenekler barındırır. Seçerek ilerleyiniz.

Çocuk Popülerleri

 1. Pepee İle İlk Oyunum
  Pepee İle İlk OyunumWindows 8 için Pepee Oyunu
 2. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu
 3. Hayatım Çiftlik
  Hayatım ÇiftlikEğlenceli Çiftlik Oyunu
 4. Bedava Flash Oyun Paketi
  Bedava Flash Oyun Paketi2012 İçin Seçtiğimiz En Güzel Flash Oyunlar
 5. Super Mario 3: Mario Forever Advance
  Super Mario 3: Mario Forever AdvanceSüper Mario Forever Oyunu