My Talking Angela

My Talking Angela

(Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

3 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
My Talking Angela
My Talking Angela
My Talking Angela
My Talking Angela
My Talking Angela

Windows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Tatlı şirin kedi Angela'yı sahiplenin ve büyütün.

My Talking Angela (Konuşan Kedi Angela) oyunu, çocuklara özel yapılmış oyunlar arasında ve oldukça popüler. Son olarak Windows 8.1 platformunda karşımıza çıkan sevimli kedi Angela, yine bizleri gülüp kırmaktan geçiriyor.

Tablet ve bilgisayarda oyun oynamayı seven küçük bir kız kardeşiniz veya çocuğunuz varsa ve de hayvan beslemek için can atıyorsa My Talking Angela (Konuşan Angela) oyunu, oynayabileceği en iyi oyunlardan biri. Şirin mi şirin ve rengarenk menüleriyle de ilgisini çekecek bir oyun olmakla birlikte canlı hayvan aldırmayı da unutturacak kadar çekici bir oyun.

Angela adında sevimli ve yavru dişi kediyi sahiplendiğimiz oyunda kedimize çok iyi bakarak büyütmeye çalışıyoruz. En şirin halinde evimize gelen yavru kedi Angela ile zaman geçirmek ise tanımlanamaz bir duygu. Çünkü kedimiz yaşına göre oldukça olgun davranıp bizleri şaşırtıyor. Dişlerini fırçalarken hiç huysuzluk yapmıyor, önüne koyduğumuz yemekleri silip süpürüyor, kıyafetlerini değiştirdiğimizde tüm şirinliğiyle bizi bizden alıyor.

Sevimli bir kedinin büyümesine şahit olduğumuz oyunda tek yaptığımız Angela ile oyun oynamak değil. Angela’nın en şirin fotoğraflarını içeren sanal çıkartmalar toplayabiliyor ve bunları bir albümde birleştirebiliyoruz. Sosyal ağ entegrasyonu sayesinde de albümlerimizi arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz, onların oluşturdukları albümlere de bakabiliyoruz.

My Talking Angela oyunu, dediğim gibi dijital ortamda oyun oynamayı seven meraklı bir kız çocuğunuz veya kardeşiniz için indirip beğenisine sunabileceğiniz en iyi oyun.

My Talking Angela için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
239 / 27,645
İşletim Sistemi:
Win10/Win8.1
Üretici:
Outfit7

Çocuk Popülerleri

 1. Pepee İle İlk Oyunum
  Pepee İle İlk OyunumWindows 8 için Pepee Oyunu
 2. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu
 3. Hayatım Çiftlik
  Hayatım ÇiftlikEğlenceli Çiftlik Oyunu
 4. 2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi
  2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi2013 İçin Seçtiğimiz En İyi Ücretsiz Flash Oyunlar
 5. Bedava Flash Oyun Paketi
  Bedava Flash Oyun Paketi2012 İçin Seçtiğimiz En Güzel Flash Oyunlar