Minecraft Forge

Minecraft Forge

10.13.0.1180
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

11 Kullanıcı: 4.9/5

4.9
Minecraft Forge

Minecraft İçin Mod Yükleme Programı

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 3 yıl önce

Minecraft Forge uygulaması, Minecraft oyuncularının oyunun son sürümünde ortaya çıkan mod yükleyememe sorunlarının üstesinden gelebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Kurulum gerektirmediği için indirdikten hemen sonra kullanabileceğiniz program, bu sayede Minecraft'ınızı istediğiniz görünüme hemen kavuşturabilmenizi sağlıyor.

Programı açtıktan sonra Minecraft kurulumunuz üzerinde gerçekleştirilen değişiklikler sayesinde yeniden mod yüklemek mümkün hale geliyor ve ardından bir kaç adımda tüm işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Sizin için hazırladığımız Minecraft Mod Yükleme Nasıl Yapılır? blogundan faydalanarak tüm işlemleri hangi adımlarla gerçekleştirmeniz gerektiğini de kolayca görebilirsiniz.

Ancak çeşitli modların şu an kullandığınız Minecraft sürümü ile uyumsuzluklara sahip olabileceğini göz önüne almalı ve bu nedenle işlemleri yapmadan önce bir yedek almayı unutmamalısınız. Zira bazı mod geliştiricileri Minecraft'ın son sürümlerine yapılan güncellemeleri geciktirebiliyorlar ve bu durum oyununuzun bozulması ile sonuçlanıyor.

Dolayısıyla modlarınızı güvenilir kaynaklardan indirmeniz oldukça önemli. Programı kullandığınızda Minecraft içerisindeki kaynak paketleri bölümü başarılı bir şekilde çalışacaktır ve ardından Minecraft Forge ile aktifleştirdiğiniz modlarınız buradan seçilebilir hale geleceklerdir.

Sıkı Minecraft oyuncuları bu programdan faydalanarak grafik modlarından tutun da oynanış modlarına kadar pek çok konuda oyunlarını geliştirebilir ve daha çok keyif alabilirler.

Minecraft Forge için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
382 / 103,641
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Minecraft Forge

Oyun Araçları Popülerleri

 1. DirectX
  DirectXMicrosoft DirectX 11 Sürücüleri
 2. Rockstar Social Club
  Rockstar Social ClubRockstar Games Social Club Programı
 3. Microsoft DirectX Drivers (Windows 98/98SE/Me) 8.1
  Microsoft DirectX Drivers (Windows 98/98SE/Me) 8.1Microsoft DirectX 8.1 Sürücüleri
 4. Steam
  SteamOnline Oyun Platformu
 5. Minecraft Forge
  Minecraft ForgeMinecraft İçin Mod Yükleme Programı