iPhone 8
Metin2

Metin2

Editör Puanı: 4/5
4

3 Kullanıcı: 5/5

5
Metin2
Metin2
Metin2
Metin2
Metin2
Metin2
Metin2

Doğuya Has Macera MMO Oyunu

Cenk Barkın Us Son güncelleme 3 yıl önce

Uzakdoğu dövüş sanatlarının fantastik dünyasında doğuya has karakterleriniz ve mimariyla benzersiz bir maceraya atılmaya hazır olun! Metin2'de gerçekçi köy ve yerleşkelerden gelen Asyalı savaşçılar kılıç ve kalkanlarını kuşanarak bu benzersiz dünyada imparatorluk kurmaya çalışıyorlar.

Karakterinizi Metin2'nin fantastik dünyasında geliştirebilir, güçlü bir loncanın değerli üyesi olabilir, krallığın tüm kontrolünü ele geçirebilirsiniz. Bir MMORPG oyununun tüm elementlerini bir arada sunan Metin2'de seviye atlamadan oyuncu dövüşüne kadar her şey var! İster Sürgün Mağarası'nda avlanın, ister kıtanın ortasındaki diğer krallıklarla savaşın.

Metin2'nin ihtişamlı karakterleriyle tanışın: Savaşçı, Ninja, Şaman ve Sura. Her biri eşsiz özellikler gösteren, kimi büyüyü kimi yakın dövüşü, kimi ise gizlilikle pusuya yatan karakterlerinizi bu amansız macerada yönlendirin. Bu devasa dünyanın içerisinde ister yemek pişirin, ister avlanın, ister balık tutun. Yapacağınız her bir aktivite karaterinize deneyim katarak daha da güçlenmesini, yeni yetenekler ve büyüler öğrenmesini sağlayacak.

Oyun boyunca kocaman evrende edineceğiniz görevlerin her biri sizlere farklı avantajlar sunmak için bekliyor. İhtişamlı bir ata sahip olmak istiyorsanız belirli görev zincirleriyle şaha kalkabilir, savaş esnasında da size çok yardımı olacak atınızı almaya hak kazanabilirsiniz. Ayrıca karakterinize seçtiğiniz zanaatlere göre görevler şekillenebilir, üreteceğiniz eşya veya silahın özelliklerini arttırmak için gizemli görevlere koyulabilirsiniz.

Metin2'de oyuncu topluluğu edinmek çok kolay. Sürekli büyüyen kitlesiyle oyun içerisinde edineceğiniz arkadaşlarınızla aynı anda online oyun keyfini tadın ve birinciliğe yükselmek için savaşın. Unutmayın, kendi krallığınızda toprak edinebilmek için her şeyden önce desteğe ihtiyacınız olacak.

Metin2 Türkiye'de MMORPG türüne öncülük eden ücretsiz bir online oyun olarak herkesi bünyesine katmak için sürekli gelişme kaydediyor.

Metin2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
219 / 101,660
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win8.1
Üretici:
Gameforge

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu
 3. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu
 4. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 5. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu