Metal War

Metal War

Editör Puanı: 4/5
4
Metal War
Metal War
Metal War
Metal War
Metal War

Ücretsiz Online Aksiyon Oyunu

Cenk Barkın Us Son güncelleme 2 yıl önce

Silahını kuşan ve arkadaşlarınla birlikte ölümüne savaş!

Şüphesiz ki 90'lı yılların sonuna doğru popülerleşen ve hala da kültürleşmiş bir şekilde oynanan Metal Slug serisini duymuşsunuzdur. Daha da eskilere gidecek olursak Contra isimli oyunda rekorlar denediğimiz, arkadaşlarımızla doyasıya eğlendiğimiz bu nostaljik oyunlar sanki el ele vermişçesine tamamen Türkçe olarak yepyeni bir oyunda birleşti: Metal War! 4 farklı karakteri oynayabildiğimiz Metal War'da tahmin edeceğiniz üzere tek bir amacımız var; ilerle ve olabildiğince çok düşman yok et!

Metal War'ın Avrupa ve Asya'daki başarısının ardından Oasis Games, oyunu tamamen Türkçe olarak ülkemizde de yayına sundu. Herhangi bir yükleme gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen Metal War nostalji ve yepyeni bir deneyimi aynı anda sunuyor ve sizi aksiyonun dibinde bırakıyor. Aynı zamanda online oyunlardan hatırlayacağınız pek çok sistem de Metal War'da güzel bir şekilde harmanlanmış, bunlardan örnek olarak cephanelik ve binek sistemleri gözüme çarpıyor. Her ikisi için de oyunda kazandığınız başarıya göre eşyalar kullanarak geliştirme mevcut. Zaten oyunda karakterinizin bir seviyesi var ve bu ilerledikçe farklı oynanış mekaniklerinin de kilidi açılıyor. Bu anlamda Metal War MMORPG sınıfına girebilecek derecede donanımlı.

Seviye atladıkça diğer oyuncularla birlikte girebildiğiniz görevler, birlik görevleri olarak geçiyor ve bu oyunun sürekliliği adına güzel bir içerik olmuş. Bir noktadan sonra hem tanklarınızı geliştirmeniz hem de farklı bölgeleri keşfetmeniz gerekli, bu yüzden bir takım arkadaşınıza mutlaka ihtiyacınız var. Neyse ki Metal War'ın topluluğu bu konuda oldukça geniş, ülkemizde de açılmasıyla birlikte pek çok oyuncuyla karşılaşıp beraber aksiyona dalabilirsiniz. 4 farklı sınıf seçeneğiyle ekibinizi bir ölüm makinesine dönüştürmeniz de mümkün!

Metal War'u hemen oynamaya başlamak için sayfanın yukarısındaki 'Hemen Oyna!' tuşunu kullanarak kaydınızı kısa bir sürede gerçekleştirebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Zaten bir Oasis Games hesabınız var ise işiniz daha da kolay!

Metal War Artı Yönleri
 • + Dinamik oynanış
 • + Farklı karakter ve özellikler
 • + Geliştirilebilir ekipman sistemi
Metal War Eksi Yönleri
 • - Arayüz biraz karışık
 • - Geliştirme sistemlerinde rakam curcunası var

Metal War için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
23 / 4,312
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1
Üretici:
Oasis Games

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 4. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu