Marvel Avengers Alliance

Marvel Avengers Alliance

Editör Puanı: 4/5
4
Marvel Avengers Alliance
Marvel Avengers Alliance
Marvel Avengers Alliance
Marvel Avengers Alliance

Online RPG Oyunu

Enis Kirazoğlu Son güncelleme 4 yıl önce

Marvel çizgi romanlarında yer alan süper kahramanların ve kötülerin buluştuğu Marvel: Avengers Alliance sosyal tabanlı tarayıcı oyunudur.

Sıra tabanlı bir şekilde rakiplerinizle mücadele ettiğiniz Marvel: Avengers Alliance’ta 40’tan fazla karakter açma şansınız var. PvP yapmanıza da olanak sağlayan oyunda takımınızı kurarken Facebook üzerinden arkadaşlarınızla birbirinize destek olabilirsiniz.

Oyunda yer alan sınıflar ve özellikleri:

Blaster – Yüksek hasar verme yetenekleriyle düşmanlarına kritik saldırılar yapabiliyorlar. Iron Man, Human Torch, Storm, Dr. Strange, Phoenix, Scarlet Witch ve Ms. Marvel. Bu sınıfın karakterleridir.

Bruiser – Özel bir öfke modu içeren bu sınıf, modu aktif etmeniz halinde atağınızı, hızınızı, defansınızı güçlendiriyor. Hulk, Thor, Thing ve Colossus gibi dikkat çekici karakterler de bu sınıfta yer alıyor.

Tactician – Bu sınıf özelliği yüksek savunma gücüdür. Blaster sınıfına karşı oldukça avantajlı olan bu sınıf Captain America, Mr. Fantastic, Hawkeye, War Machine, Cyclops, Emma Frost ve Black Panther gibi karakterleri de bünyesinde barındırır.

Infiltrator – Tactician sınıfına karşı avantajlı olan sınıfın özelliği kontra atak yapabilmesi ve hızlı reflekslere sahip olmasından gelir. Spider-Man, Black Widow, Gambit, ve Night Crawler bu sınıfın karakterleridir.

Scrapper – Güçlü atak ve yüksek isabet oranının dışında arka arkaya iki vuruş yapma şansı bu karakterleri ön plana çıkarıyor. Wolverine, Daredevil, Luke Cage ve Sif gibi karakterler bu sınıfın üyesi olarak yer alır.

Marvel Avengers Alliance Nasıl Oynarım?

Sayfanın yukarısındaki oyuna git butonuyla kayıt sayfasına ve oyunu oynama sayfasına ulaşabilirisiniz. Önce kaydınızı yapıp sonra da oyuna girmeniz halinde Spider-Man, Iron Man, Hulk gibi Marvel karakterleri emrinize amade olacaklar.

Marvel Avengers Alliance Artı Yönleri
 • + 40'tan fazla Marvel karakteri, Özel görevler, PvP şansı,
Marvel Avengers Alliance Eksi Yönleri
 • - Oynanış bazen sıkıcı olabiliyor.

Marvel Avengers Alliance için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
15 / 7,932
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Playdom

Rol Yapma Popülerleri

 1. Bombom
  BombomMMO Tarzı Online Tarayıcı Oyunu
 2. Drakensang Online
  Drakensang OnlineÜç Boyutlu Ücretsiz Tarayıcı Oyunu
 3. Marvel Avengers Alliance
  Marvel Avengers AllianceOnline RPG Oyunu
 4. NeverWinter
  NeverWinterÇevrimiçi MMORPG Oyunu
 5. BloodMoon
  BloodMoonOnline Vampir ve Kurt adam Oyunu