Maestia

Maestia

Editör Puanı: 4/5
4
Maestia
Maestia
Maestia

Epik Online MMORPG Oyunu

Behlül Göktepe Son güncelleme 5 yıl önce

Karanlığın kral Keledus'a karşı savaşarak onu tahtından indirmeye hazır mısınız? Uzun zaman önce tanrıça İa, Keledus tarafından Maestia oyun dünyasından kovuldu. Bunun üzerinde Maestia oyun dünyasında kaos başladı. Karanlık krala karşı olanlar tanrıça İa ile birleşerek ona savaş açtı.

Maestia dünyasına "Süper Muhafız" veya "Tapınak Şövalyesi" olarak başlayabilir ve karakterini geliştirebilirsin. Her ırk kendi içerisinde savaşçı, büyücü, koruyucu ve rakip olarak ayrılmaktadır. Her bir karakterlerin özellikleri ve savaş sırasında yapması gerekenler farklı olduğundan en iyi oynayabileceğin karakteri seçmeye dikkat etmelisin. Kendini geliştirirken büyük canavarlarla savaşmalı ve birbirinden zor görevleri başarmalısın. Böylece sıralamadaki yerini yükseltebilir, 13 havariden biri olabilirsin. 13 havariler tanrıça İa'nın kudretine ve karanlık kral Keledus'u yenecek güce sahiptirler.

DİKKAT! - Yapımcı firma Bigpoint tarafından Maestia'nın kapatılması kararı alınmış ve oyun geçerliliğini kaybetmiştir. Maestia'ya benzer online oyunlar için tıklayın.

Maestia için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 14,646
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Bigpoint

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu
 3. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 4. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu
 5. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu