Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo

Editör Puanı: 5/5
5

23 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Özgür Çınardalı Son güncelleme 10 yıl önce

Pirates of the Caribbean: At World`s End oyunu Karayip Korsanları filmlerinin üçüncüsü olan Dünyanın Sonu adlı filmdeki olaylardan, çevreden ve karakterlerden esinlenerek yapılmış bir aksiyon macera oyunu. Oyuncuların kurnazlık konusundaki yeteneğini sergilemesi gerekiyor, kılıç ustalığı, birebir çatışma ve savaşlarda da kendizini ispatlayarak tam bir korsan olmanız gerekiyor. Maceranızı sürdürdüğünüz egzotik yelerde çılgın bir korsan gibi lanetlenmiş hazineler sizleri bekliyor.

Ekzantirik Kaptak Jack Sparrow, Will Turner ve Elizabeth Swann karakterlerinin rollerine bürünüp Jack`in karanlık geçmişinin onu yakalamasına izin vermemeye çalıştığınız bu fantastik dünyada kılıçla birlikte yapılan akrobatik hareketler, uyarlamaları dövüşler ve klasik düellolar size benzersiz bir oyun keyfi yaşatıcak.

Karayip Korsanları dünyasının hiç görülmemiş detaylarını tecrübe ediceğiniz, film ve hikaye nin ötesine göreceğiniz yepyeni yerler ve uzatılmış bir hikaye göreceğiniz bu oyunda efsanevi korsanlar ve eşsiz bir son sizi bekliyor.

Oyunun demo`sunda ise Kaptan Jack Sparrow`a Prison Fortress(Hapishane Kalesi) bölgesinden anahtar ile birlikte Davy Jones`un odasına kaçmasına yardım ediceksiniz.

Sistem Gereksinimleri:

- 1.5GHz CPU İşlemci
- 256 MB RAM
- 64 MB VRAM Ekran Kartı

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo crack, Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
15 / 62,436
İşletim Sistemi:
Vista/WinXP/Win2000

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 3. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 4. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu
 5. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu